REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zasłużył dotychczasową służbą...

Powiat

Mł. bryg. Marek Krzyżański został powołany na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie. Przez ostatnie miesiące pełnił obowiązki szefa jednostki. 15 listopada, w ważnym dla niego dniu, towarzyszyła mu mama Natalia, zwierzchni i podwładni z komendy powiatowej. władze samorządowe.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Mł. bryg. Marek Krzyżański został powołany na komendanta rozkazem mazowieckiego komendanta wojewódzkiego nadbryg Bogdana Łasicę. 

- To ważne wydarzenie dla Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie, ponieważ następuje stabilizacja na stanowisku komendanta powiatowego - mówił komendant wojewódzki. 

Podkreślał, że Marek Krzyżański zasłużył sobie na awans dotychczasową służbą w Straży Pożarnej od 1992 roku.

- Zna tę komendę, zna ludzi, zna specyfikę tego powiatu i zagrożenia, jakie występują na jego obszarze, co gwarantuje, że zadania, jakie ma przed sobą, będą realiowane właściwie - mówił przełożony.

- Powołanie na to stanowisko jest dla mnie największym wyróżnieneim podczas mojej 27-letniej służby w PSP w Wyszkowie - mówił Marek Krzyżański, dziękując za wyróżnienie i zaufanie. - Stanowisko komendanta powiatowego PSP wiąże się z dużą odpowiedzialnością w realizacji strażackiej misji ratowania zagrożonego życia i mienia mieszkańców. Tego zadania nie zrealizuję sam. Potrzebny jest zespół ludzi odpowiednio wyszkolonych i wykształconych. Patrząc na strażaków i pracowików wyszkowskiej naszej komendy, wiem, że każdy z was ma szczególne umiejętności i z wami nie obawiam się podjęcia żadnych wyzwań, przed którymi zostaniemy postawieni. Wiem, że na was mogę polegać. To wielki zaszczyt dla mnie przewodzić tak wyjątkowej grupie ludzi - zwrócił się nowo powołany komendant do swojego zespołu. 

Wicestarosta Leszek Marszał życzył osobistej satysfakcji z pracy oraz tego, by wyszkowska komenda była wzorem do naśladowania dla innych jednostek. Do życzeń dołączyli wójtowie gmin powiatu wyszkowskiego, burmistrz Wyszkowa, szefowie innych służb, jednostek i straży. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Państwowa Straż PożarnakomendatWyszkówkomenda powiatowa PSP

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Wtorek
Grudzień 2019
Grudzień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
252627282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12345
imieniny:
Danieli, Bohdana, Julii

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org