REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Zasłużył dotychczasową służbą...

Powiat

Mł. bryg. Marek Krzyżański został powołany na stanowisko komendanta powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wyszkowie. Przez ostatnie miesiące pełnił obowiązki szefa jednostki. 15 listopada, w ważnym dla niego dniu, towarzyszyła mu mama Natalia, zwierzchni i podwładni z komendy powiatowej. władze samorządowe.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Mł. bryg. Marek Krzyżański został powołany na komendanta rozkazem mazowieckiego komendanta wojewódzkiego nadbryg Bogdana Łasicę. 

- To ważne wydarzenie dla Komendy Powiatowej PSP w Wyszkowie, ponieważ następuje stabilizacja na stanowisku komendanta powiatowego - mówił komendant wojewódzki. 

Podkreślał, że Marek Krzyżański zasłużył sobie na awans dotychczasową służbą w Straży Pożarnej od 1992 roku.

- Zna tę komendę, zna ludzi, zna specyfikę tego powiatu i zagrożenia, jakie występują na jego obszarze, co gwarantuje, że zadania, jakie ma przed sobą, będą realiowane właściwie - mówił przełożony.

- Powołanie na to stanowisko jest dla mnie największym wyróżnieneim podczas mojej 27-letniej służby w PSP w Wyszkowie - mówił Marek Krzyżański, dziękując za wyróżnienie i zaufanie. - Stanowisko komendanta powiatowego PSP wiąże się z dużą odpowiedzialnością w realizacji strażackiej misji ratowania zagrożonego życia i mienia mieszkańców. Tego zadania nie zrealizuję sam. Potrzebny jest zespół ludzi odpowiednio wyszkolonych i wykształconych. Patrząc na strażaków i pracowików wyszkowskiej naszej komendy, wiem, że każdy z was ma szczególne umiejętności i z wami nie obawiam się podjęcia żadnych wyzwań, przed którymi zostaniemy postawieni. Wiem, że na was mogę polegać. To wielki zaszczyt dla mnie przewodzić tak wyjątkowej grupie ludzi - zwrócił się nowo powołany komendant do swojego zespołu. 

Wicestarosta Leszek Marszał życzył osobistej satysfakcji z pracy oraz tego, by wyszkowska komenda była wzorem do naśladowania dla innych jednostek. Do życzeń dołączyli wójtowie gmin powiatu wyszkowskiego, burmistrz Wyszkowa, szefowie innych służb, jednostek i straży. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Państwowa Straż PożarnakomendatWyszkówkomenda powiatowa PSP

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
Próbował przejechać stołecznych policjantów. Pościg za sprawcą zakończony pod Wyszkowem
Te okolice Wyszkowa to konkretnie centrum Kamieńczyka
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA