REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Quad za 10 lat". Konkurs dla wyszkowskiej młodzieży

Nauka

Quad/Graphics Europe Sp. z o.o., jedna z największych i najnowocześniejszych drukarni w Europie z siedzibą w Wyszkowie, ogłasiła drugą edycję konkursu What's up Quad?, inicjatywę adresowaną do uczniów szkół średnich dwóch powiatów: wyszkowskiego i pułtuskiego.

REKLAMA

W konkursie What's up Quad? uczestnicy posługują się wyłącznie językiem angielskim oraz uczą się kluczowych kompetencji cenionych na rynku pracy, tj. praca nad projektem i praca zespołowa. Uczestnicy tworzą zespół projektowy 2-4 osób i wspólnie opracowują temat – w tej edycji firma postawiła przed młodzieżą zadanie realizacji wizji przyszłości i odpowiedzi na pytanie, jak będzie wyglądał Quad za 10 lat? W realizacji zadania każdemu zespołowi towarzyszy opiekun – nauczyciel języka angielskiego. Technika wykonania projektu jest dowolna – może to być tekst, prezentacja multimedialna, film, wywiad, animacja poklatkowa, quiz, rysunek. Projekt może wykorzystywać jedną formę, lub łączyć wiele technik w kreatywny sposób. Na uczestników konkursu, a także opiekunów zespołów projektowych, czekają atrakcyjne nagrody (szczegóły na stronie konkursu: https://www.quadgraphics.pl/konkurs). 

Zgłoszenia należy nadsyłać do 13 grudnia.

Patronat honorowy nad konkursem sprawuje starosta powiatu wyszkowskiego Jerzy Żukowski. Partnerami konkursu są: Szkoła Języka Angielskiego The Lighthouse English Centre w Wyszkowie oraz Wyszkowskie Centrum Rozwoju Biznesu.
Regulamin konkursu, jego harmonogram (konkurs rozstrzygany jest 2 kwietnia 2020 r.), formularz zgłoszeniowy i informacje o nagrodach znajdują się na stronie What's up Quad: https://www.quadgraphics.pl/konkurs.

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Quad GraphicsWyszkówkonkurs

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Poniedziałek
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org