REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

WOŚP zagra w "Norwidzie". Ruszyła rekrutacja wolontariuszy

Miasto

I Liceum Ogólnokształcące im. C.K. Norwida będzie centrum wydarzeń 28. wyszkowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się 12 stycznia. W Wyszkowie Orkiestra zacznie grać dzień wcześniej. A już teraz rozpoczęła sie rekrutacja wolontariuszy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

13 listopada został zarejestrowany wyszkowski sztab WOŚP, na czele którego stanął Leszek Marszał. Tego też dnia odbyło się pierwsze spotkanie organizacyjne dotyczące 28. finału Orkiestry. 

- Do tej pory udało nam się zebrać ponad 911 tys. zł. Duża część tych środków namacalnie trafiła do szpitala w Wyszkowie - powiedział na otwarcie Leszek Marszał, witając licznie przybyłych wolontariuszy, przedstawicieli szkół, organizacji pozarządowych, Hufca ZHP w Wyszkowie i inne osoby, chcące zaangażować się w przebieg fiału. Wyszkowski sztab otrzymał zgodę na 140 wolontariuszy. Będą się oni rekrutować wśród wyszkowskich uczniów (m.in.SP nr 3, I LO, CEZiU, SP Lucynów) oraz harcerzy. Leszek Marszał przedstawił wstępny program finału, który w 2020 roku odbędzie się na terenie I LO. Koncert rockowy ze Starego Browaru także został przesunięty na imprezę niedzielną w "Norwidzie". Wstępny program wydarzenia:

Piątek 10 stycznia

- kwesta na terenie wyszkowskich firm, m.in. Quad Graphics.

Sobota 11 stycznia - WOK „Hutnik”

- godz. 14.00 - koncert „Tańczymy dla WOŚP” – występy wyszkowskich przedszkolaków, tancerzy Wyszkowskiego Teatru Tańca i Szkoły Tańca DEPTAK

- turniej piłki siatkowej i nożnej w hali jednej ze szkół wyszkowskich (prawdopodobnie ZS nr 1)

Niedziela 12 stycznia - główny finał na terenie I LO 

- godz. 8.00 - odprawa wolontariuszy

- godz. 9.00 – WOŚP-owanie z wyszkowskimi „morsami” dla odważnych

- godz. 12.30 – „Policz się z cukrzycą” - bieg w parku albo na stadionie na nowej bieżni

- godz. 13.00 – 18.00 – występy zespołów lokalnych, koncerty zespołów rockowych i hip-hopowych

- godz. 18.30-19.30 – występ gwiazdy

- godz. 16.00-19.30 – licytacja na małej sali gimnastycznej. Około godz. 19.00 na scenie głównej odbędzie się licytacja 28 serduszek złotych i srebrnych prowadzona tradycyjnie przez Stanisława Świadkowskiego i Tomasza Abramczyka

- godz. 19.45 - tort 

- godz. 20.00 - „Światełko do nieba”

- Nie mieściliśmy się na imprezie niedzielnej, a chcemy dać możliwość wzięcia udziału w wydarzeniach większej liczbie osób - tak Leszek Marszał argumentował fakt przeniesienia imprezy do I LO.

W dniu finału wejście na lodowisko miejskie będzie za przysłowiowe wrzucenie „do puszki”. Zajęcia dla dzieci poprowadzi Stowarzyszenie „Bądźmy w kontakcie”. Harcerze zorganizują kawiarenkę oraz loterię fantową na terenie I LO. 

***

Sztab WOŚP w Wyszkowie rozpoczął rejestrację wolontariuszy 28. Finału WOŚP w Wyszkowie

Zgłoszenia zawierające imię i nazwisko wolontariusza, PESEL, datę urodzenia, adres e-mail, numer telefonu, adres zamieszkania, nazwę i adres szkoły lub zakładu pracy i zdjęcie w formacie JPG, o minimalnym wymiarach 600x800 pikseli, a w przypadku osób niepełnoletnich również imię i nazwisko rodzica/pranego opiekuna należy przesłać na adres mailowy: wosp.wyszkow@gmail.pl Liczba miejsc jest ograniczona. Limit wolontariuszy dla naszego sztabu to 140 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


WOSPWyszkówI Liceum Ogólnokształcące

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
Próbował przejechać stołecznych policjantów. Pościg za sprawcą zakończony pod Wyszkowem
Te okolice Wyszkowa to konkretnie centrum Kamieńczyka
Mieszkaniec
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA