REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wiśniewski trzeci w Rallye du Maroc

Sport

Kamil Wiśniewski stanął na najniższym stopniu podium w rajdzie Maroka, który był eliminacją Pucharu Świata. Wśród kierowców quadów zwyciężył Ignacio Casale z Chile, drugi był Rafał Sonik.

REKLAMA

Rywalizacja w Rajdzie Maroka toczyła się na Saharze. Kamil Wiśniewki rozpoczął wyścig spokojnie, na mecie pierwszego odcinka zameldował się na szóstej pozycji. Na trzecim miejscu dojechał Rafał Sonik. Drugi dzień rywalizacji był bardzo ciężki, saharyjski etap liczył 400 kilometrów. Kamil Wiśniewski pokazał na co go stać. Ukończył pierwszą część przeprawy przez pustynię na trzecim miejscu.

Na trzecim odcinku specjalnym kierowcy nadal musieli nadal zmagać się z trudami saharyjskich piasków. Kamil Wiśniewski dotarł na metę jako piąty quadowiec, a w "generalce" był piąty. Czwarty dzień rywalizacji przyniósła awans kierowcy Wiśniewski Team, mimo że etap wyszkowianin ukończył tuż za podium, to w klasyfikacji generalnej był trzeci. Na ostatnim etapie Wiśniewski walczył o utrzymanie miejsca na podium. Ta sztuka mu się udała. Drugi w Maroku był Rafał Sonik, który zapewnił sobie triumf w Pucharze Świata. W pustynnych zmaganiach najlepszy wśród kierowców quadów okazał się Ignacio Casale z Chile.

Klasyfikacja generalna:

1. Ignacio Casale (CHL) 23:00.29

2. Rafał Sonik (POL) +29.48

3. Kamil Wiśniewski (POL) +1:08.15

4. Romain Dutu (FRA) +2:24.27

5. Alexandre Giroud (FRA) +2:50.09

6. Axel Dutrie (FRA) +48:25.26

 

Fot. Wiśniewski Team

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


Kamil Wiśniewskirajdy terenoweRajd Maroka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Kanciasty wstęp do "okrągłego stołu" (video)
te dane są dostępne na stronie UMiG - Oswiadczenia majątkowe. Można tak zobaczyć jakie dochody (NIE UKRYWAM, ŻE NIE MAŁE) za poprzednie lata mieli nasi włodarze, jak również dyrektorzy spółek gminy.
@Proszę o interwencję
Obniżyć diety nie tak łatwo
a czy Pan słyszał, aby pracownicy innych jednostek byli tak potraktowani? Absolutnie, nie życzę nikomu utraty pracy i daleki jestem od rozwiązań typu redukcja etatu. To co zrobili z instruktorkami Sylaby jest bardzo krzywdzące i niesprawiedliwe, wprost karygodne. Wg mnie, powinni wszystkim zredukować wynagrodzenie o 20-30% i w ten sposób ludzie mieliby szanse przetrwać te ciężkie chwile. A tak, Hutnik zostanie bez żadnych przychodów (Dyrektor nie widzi żadnych perspektyw), a koszt w postaci jego wynagrodzenia, które wcale nie jest niskie, bo rocznie otrzymuje 100 555zł, koszt dwóch księgowych i wiele, wiele innych kosztów pozostaje. Proszę zwrócić uwagę na taktykę Pani burmistrz i jej mgliste tłumaczenia - w tak trudnym czasie przykład powinien iść z góry. Pani, która zarabia 147 tys zł, burmistrz 149 tys. , mogliby zachować się honorowo i podzielić się tym swoim bogactwem. Proszę pomyśleć, ze za te ich 20-30% można by utrzymać 2 szeregowe etaty przez cały rok.
do WWY
Obniżyć diety nie tak łatwo
nie są ważniejsze! ale niestety nikt nie moze brać odpowiedzialności za politykę anty-pracowniczą gminy w tym momencie, bo problem w Wyszkowie jest po prostu systemowy. Co to za pomysł zwalniać w pierwszej kolejności ludzi, którzy generują przychód? Problem uwidocznił się przy "Sylabie", bo tu decyzja skoncentruje się na dzieciach, które nie będą miały być może gdzie od września wrócić, a na promocję grodu Nowosielskiego ciężko pracują.
Wyszkowianinka

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

25
Poniedziałek
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny

REKLAMA

pl.jooble.org