AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

WKS na remis z Koroną

Remisem 3:3 zakończył się mecz WKS-u Rząśnik z Koroną Warszawa.

Piłkarze WKS Rząśnik znakomicie rozpoczęli sobotnie spotkanie z Koroną Warszawa. Już w pierwszej minucie do bramki rywali trafił Michał Piotrowski. Jednak chwilę później to goście w pięć minut strzelili dwie bramki i na przerwę schodzili z prowadzeniem 2:1. Tuż po wznowieniu gry, WKS doprowadził do remisu za sprawą Jakuba Wierzchonia. Taki wynik nie utrzymał się długo, bo przyjezdni wyszli na prowadzenie. Gospodarze nie zamierzali jednak odpuszczać i w 58. minucie wyrównali stan meczu. Drugiego gola w tym spotkaniu zdobył Jakub Wierzchoń. Po remisie w starciu z Koroną, WKS Rząśnik plasuje się na IX miejscu w ligowej tabeli. W piątej kolejce A-klasy rząśniczanie podejmą Grom II Warszawa.

WKS Rząśnik - Korona Warszawa 3:3 (1:2)

Gole dla WKS: Wierzchoń (2), Piotrowski