AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Punkt Wymakracza

Wymakracz Długosiodło zremisował 2:2 z Rzekunianką Rzekuń. Gole dla gospodarzy strzelili Kamil Michalak i Paweł Drózd.

W czwartej kolejce A-klasy Wymakracz Długosiodło podejmował na własnym stadionie Rzekuniankę Rzekuń. Gospodarze, którzy byli faworytem spotkania, długo nie mogli przebić się przez szczelną obronę gości. Na pierwszą bramkę kibice zgromadzeni na stadionie w Długosiodłe musieli czekać prawie do końca pierwszej połowy. W 43. minucie gola zdobył Kamil Michalak.

Po przerwie Wymakracz przez większą część prowadził grę, jednak podopieczni trenera Gordziejczyka nie byli na tyle skuteczni, aby zdobyć drugą bramkę. Moment nieuwagi obrońców wykorzystali za to goście. W 78. minucie do siatki Wymakracza trafił Krzysztof Trzciński. Na odpowiedź gospodarzy nie trzeba było długo czekać. Dwie minuty później piłkarze z Długosiodła ponownie wyszli na prowadzenie. Autorem bramki był Paweł Drózd. W 84. minucie do remisu doprowadził Trzciński. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. Oba zespoły podzieliły się punktami. Wymakracz dzięki temu utrzymał się na VI pozycji. Kolejny mecz podopieczni trenera Gordziejczyka rozegrają na wyjeździe, a ich rywalem będzie Pełta Karniewo.

Wymakracz Długosiodło - Rzekunianka Rzekuń 2:2 (1:0)

Gole dla Wymakracza: Michalak, Drózd