AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bug podzielił się punktami z Escolą

Wyszkowianie zremisowali 1:1 z Escola Varsovia Warszawa w ramach piątej kolejki ligi okręgowej.

Po środowym pojedynku w okręgowym Pucharze Polski, dla piłkarzy Bugu Wyszków przyszedł czas na powrót do ligowej rywalizacji. Do Wyszkowa zawitała Escola Varsovia Warszawa, dobrze znana ekipa z poprzedniego sezonu. Sobotni mecz nie należał do najłatwiejszych dla podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka.

Pierwsza część meczu była niezwykle wyrównana i zacięta. Obydwa zespoły miały swoje okazje, szans dla Bugu nie wykorzystali Łukasz Damętko i Łukasz Kamiński. Wyszkowian uratowała poprzeczka po strzale jednego z graczy Escoli. Druga połowa zaczęła się znacznie lepiej dla gospodarzy. Po dwójkowej akcji gola zdobył Łukasz Kowalczyk, któremu asystował Łukasz Damętko. Miejscowi nie cieszyli się z prowadzenia zbyt długo, dwie minuty później był już remis 1:1 Taki rezultat utrzymał się do upływu 90 minut.

Po piątej serii gier Bug utrzymał się na drugim miejscu, jednak traci do prowadzącej Legionovii II Legionowo dwa punkty. Wyszkowianie mają punkt przewagi nad Marcovią Marki, która będzie kolejnym rywalem podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka. Mecz w Markach zaplanowano na sobotę 14 września. Nim Bugowi przyjdzie walczyć o ligowe punkty, w środę zmierzą się w okręgowym Pucharze Polski z Victorią II Sulejówek.

Bug Wyszków - Escola Varsovia Warszawa 1:1 (0:0)

Gol dla Bugu: Kowalczyk]