REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Weronika pojedzie na operację do Niemiec

Miasto

"W najśmielszych marzeniach nie przypuszczałam, że zaledwie po tygodniu (7 dniach) zbiórki, będę mogła poinformować, że... zbiórka na operację Weroniki osiągnęła 100 proc.". To dzięki ogromnemu zaangażowaniu bliskich, znajomych, ale też setek zupełnie obcych osób 24-letnia Weronika Gaszczyńska z Wyszkowa otrzymała szansę na nowe życie.

REKLAMA

Historię Weroniki Gaszczyńskiej i to, z jakim odzewem spotkała się ona wśród wyszkowian, często opisywaliśmy na naszym portalu w ostatnich dniach. Historia smutna, bo związana z poważną chorobą, ogromnym cierpieniem i strachem o dalsze życie, na szczęście znalazła pozytywny finał. W siedem dni udało się zebrać ponad 380 tys. zł na operację guza pnia mózgu w Niemczech. 

- Wielkie poruszenie i wzruszenie, którego nie jestem w stanie ukryć - napisała na FB Weronika. - To się dzieje - jadę na operację. Teraz tylko pozostaje wpłacić klinice pieniądze i mogę ustalać termin. Nawet nie wyobrażam sobie ilości wysyłanej miłości, wsparcia i otuchy od Was ale wiem jedno, że to mnie uskrzydliło. Nie wierzyłam, że uda się uzbierać wymaganą kwotę na zaliczkę nawet w miesiąc, bo tyle standardowo bez przedłużania trwają te akcje, a tutaj niespodzianka - tydzień! Naprawdę dziękuję Wam mocno, z całego serca. Jesteście WIELCY!

Szczęścia nie kryła także mama Weroniki, Anna:

- Mamy to! Mamy całą kwotę zaliczki!! Nie pamiętam, kiedy ostatnio tak bardzo płakałam ze szczęścia ❤❤ To Wasza zasługa, ludzi o wielkich sercach ❤ Jak tylko Fundacja dokona wpłaty na konto Kliniki w Hannover, zostanie wyznaczony termin operacji. Nadwyżka w kwocie zbiórki zostanie przeznaczona przez Fundację na koszty całościowe operacji (zbiórka obejmowała kwotę zaliczki, bowiem cały koszt będziemy znać po zakończeniu leczenia) a jeśli zostaną środki to także na rehabilitację Weroniki. Konto do wpłat pozostaje bez zmian, zbiórka na Siepomaga.pl jest otwarta do końca września. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Środa
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org