REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Biała Niedziela", czyli mini miasteczko medyczne powstanie w Wyszkowie

Miasto

15 września wyszkowianie - od przedszkolaka po seniora - będą mogli skorzystać z oferty medycznego mini miasteczka, które stanie na placu Miejskim w ramach akcji "Biała Niedziela".

REKLAMA

W godz. 12.00-16.00 na placu Miejskim zostanie zaaranżowane miasteczko medyczne, w którym będzie możliwość rozmowy z lekarzami różnych specjalizacji, psychologiem rodzinnym, dietetykiem, masażystą, połączone z pokazami ratownictwa medycznego, bezpłatnym badaniem słuchu, degustacją zdrowej żywności (w tym miodu), ciekawostkami medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. Można będzie profesjonalnie zbadać poziom cukru we krwi i zmierzyć ciśnienie.  

- Przewidujemy liczne konkursy i quizy z nagrodami dla wszystkich grup wiekowych. Będą z nami lekarze: Katarzyna Gola-Pawełko – medycyna rodzinna, Anna Dorocha – pediatra, Arkadiusz Dorocha – choroby wewnętrzne, oddział kardiologii, Bogdan Kowalczyk – choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna, Adam Orłowski – diabetolog, choroby wewnętrzne, Katarzyna Wysocka – choroby wewnętrzne. W „miasteczku medycznym” będzie można skorzystać z porad: Zuzanny Gardockiej – rehabilitantki, Eweliny Napiórkowskiej – masaż i medycyna naturalna, Ewy Chmielewskiej – porady profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Specjalistów  z Cambridge Diagnostics w zakresie spersonalizowanego jadłospisu oraz zbadać słuch w dwóch mobilnych gabinetach Słuchobus. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Wyszków - zachęcają organizatorzy. 

"Biała Niedziela" to inicjatywa Rady Seniorów Gminy Wyszków, ale adresowana jest do wszystkich mieszkańców gminy i wspierana przez burmistrza. Ideą przedsięwzięcia jest promocja i podniesienie świadomości dbania o własne zdrowie. Akcja jest bezpłatna.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Biała NiedzielaWyszkówlekarzmiasteczko medyczneplac Miejski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Środa
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org