REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Biała Niedziela", czyli mini miasteczko medyczne powstanie w Wyszkowie

Miasto

15 września wyszkowianie - od przedszkolaka po seniora - będą mogli skorzystać z oferty medycznego mini miasteczka, które stanie na placu Miejskim w ramach akcji "Biała Niedziela".

REKLAMA

W godz. 12.00-16.00 na placu Miejskim zostanie zaaranżowane miasteczko medyczne, w którym będzie możliwość rozmowy z lekarzami różnych specjalizacji, psychologiem rodzinnym, dietetykiem, masażystą, połączone z pokazami ratownictwa medycznego, bezpłatnym badaniem słuchu, degustacją zdrowej żywności (w tym miodu), ciekawostkami medycyny naturalnej i ziołolecznictwa. Można będzie profesjonalnie zbadać poziom cukru we krwi i zmierzyć ciśnienie.  

- Przewidujemy liczne konkursy i quizy z nagrodami dla wszystkich grup wiekowych. Będą z nami lekarze: Katarzyna Gola-Pawełko – medycyna rodzinna, Anna Dorocha – pediatra, Arkadiusz Dorocha – choroby wewnętrzne, oddział kardiologii, Bogdan Kowalczyk – choroby wewnętrzne, medycyna rodzinna, Adam Orłowski – diabetolog, choroby wewnętrzne, Katarzyna Wysocka – choroby wewnętrzne. W „miasteczku medycznym” będzie można skorzystać z porad: Zuzanny Gardockiej – rehabilitantki, Eweliny Napiórkowskiej – masaż i medycyna naturalna, Ewy Chmielewskiej – porady profilaktyki uzależnień i przeciwdziałania przemocy w rodzinie, Specjalistów  z Cambridge Diagnostics w zakresie spersonalizowanego jadłospisu oraz zbadać słuch w dwóch mobilnych gabinetach Słuchobus. Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Wyszków - zachęcają organizatorzy. 

"Biała Niedziela" to inicjatywa Rady Seniorów Gminy Wyszków, ale adresowana jest do wszystkich mieszkańców gminy i wspierana przez burmistrza. Ideą przedsięwzięcia jest promocja i podniesienie świadomości dbania o własne zdrowie. Akcja jest bezpłatna.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Biała NiedzielaWyszkówlekarzmiasteczko medyczneplac Miejski

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Idźmy zagłosować"
Żaden socjalizm nie jest dobry. A co do Niemców, to się ich nie bać tylko robić swoje. Z ich pomocą czy bez, tak żeby nie być stratnym. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Już my się na tym socjalizmie przejechaliśmy, jak
"Idźmy zagłosować"
Już ten "Niemiec" przypilnuje, żebyśmy się zanadto nie rozwinęli. A co do socjalistycznych rozwiązań - oczywiście, są szkodliwe. Ale lepszy socjalizm patriotyczny, niż lewacko-niemiecki.
Owszem
"Idźmy zagłosować"
Zobaczylibyście jak Niemiec pracuje, też byście tak chcieli. I takie same pieniądze brać. Do dobrobytu dochodzi się pracą i myśleniem, a nie rozdawnictwem i wymachiwaniem dziadkową szabelką, bo coś kiedyś. :)
O czym tu debatować
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA