REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Edukido – klocki to nie cel zajęć, to narzędzie! Firma rusza też z programowaniem!

Miasto

Wyszkowski oddział Edukido, ogólnopolskiej firmy prowadzącej zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem klocków LEGO®, rozpoczyna nowy rok szkolny, a od października dodatkowo poszerza ofertę o programowanie na profesjonalnych robotach Abilix – niekwestionowanym światowym liderze robotyki edukacyjnej! Od teraz w Edukido dzieci mogą brać udział w dwóch rodzajach zajęć.

REKLAMA

Czym jest morze? Dlaczego nie jest po prostu oceanem, skoro jest jego częścią? A co z Morzem Martwym, czy na pewno jest morzem? Jak widać na zajęciach Edukido dziecko nie tylko zbuduje latarnię morską - Edukido z każdego tematu potrafi zrobić zajęcia prawdziwie edukacyjne z efektem WOW! A do tego poszerza ofertę o robotykę! Po pierwsze Edukido to nadal unikatowy autorski program niezwykle kreatywnych zajęć konstrukcyjnych. To zajęcia, które:

- rozwijają umiejętności abstrakcyjnego myślenia, 

- wskazują na zależność przyczyna-skutek,

- dzięki pracy bez instrukcji łączą kreatywność z logiką,

- kształtują ciekawość świata i wyobraźnię przestrzenną,

- zapoznają dzieci z tematami mechanicznymi (koła zębate, silniki, mechanizmy).

Tu dzieci 4-12 lat pracują w trzech grupach wiekowych. Tematy są uniwersalne, atrakcyjne dla dziewczynek i chłopców, a klocki to tylko narzędzie do przekazywania wiedzy i umiejętności. 

Po drugie firma grupie wiekowej 8+ oferuje dostęp do absolutnej nowości na rynku polskim - robotów Abilix i to od razu w serii Krypton 6.

- Jeżeli chodzi o programowanie, już od dawna myśleliśmy o poszerzeniu oferty – mówi Lidia Bajor, menadżer oddziału. - Przez blisko rok poszukiwaliśmy bardziej zaawansowanych możliwości i bardziej kreatywnych programów niż te, które już na naszym rynku funkcjonują. I tak natrafiliśmy na produkty firmy Abilix, która w ramach współpracy przygotowała dla nas autorskie, niedostępne dla nikogo innego scenariusze. Już sam sposób łączenia klocków (każdy można łączyć aż z 6 stron!) daje dużo więcej możliwości niż w popularnych WeDo® czy Mindstorms®. Robotyka to rynek, w którym trzeba iść za najnowszymi trendami, bo to właśnie o nowoczesność w niej chodzi. Ze względu na stopień skomplikowania modeli, na te zajęcia zapraszamy dzieci ze starszej grupy wiekowej.

Bezpłatne zajęcia prezentacyjne odbywają się w dniach 16-20 września w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 na ul. Sowińskiego w sali nr 2 (harmonogram poniżej) 

Grupa 4-5 lat

Grupa 6-7 lat

Grupa 8+

poniedziałek godz. 15.50

środa godz. 17.40

czwartek 16.30

środa godz. 16.30

czwartek godz. 17.40

piątek godz. 16.30

wtorek 16.50

piątek godz. 17.40

 

Obowiązują zapisy - tel. 510-141-861. Liczba miejsc ograniczona! 

 


Art. zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Środa
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Edwarda, Marleny, Seweryna

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org