REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Edukido – klocki to nie cel zajęć, to narzędzie! Firma rusza też z programowaniem!

Miasto

Wyszkowski oddział Edukido, ogólnopolskiej firmy prowadzącej zajęcia edukacyjne z wykorzystaniem klocków LEGO®, rozpoczyna nowy rok szkolny, a od października dodatkowo poszerza ofertę o programowanie na profesjonalnych robotach Abilix – niekwestionowanym światowym liderze robotyki edukacyjnej! Od teraz w Edukido dzieci mogą brać udział w dwóch rodzajach zajęć.

REKLAMA

Czym jest morze? Dlaczego nie jest po prostu oceanem, skoro jest jego częścią? A co z Morzem Martwym, czy na pewno jest morzem? Jak widać na zajęciach Edukido dziecko nie tylko zbuduje latarnię morską - Edukido z każdego tematu potrafi zrobić zajęcia prawdziwie edukacyjne z efektem WOW! A do tego poszerza ofertę o robotykę! Po pierwsze Edukido to nadal unikatowy autorski program niezwykle kreatywnych zajęć konstrukcyjnych. To zajęcia, które:

- rozwijają umiejętności abstrakcyjnego myślenia, 

- wskazują na zależność przyczyna-skutek,

- dzięki pracy bez instrukcji łączą kreatywność z logiką,

- kształtują ciekawość świata i wyobraźnię przestrzenną,

- zapoznają dzieci z tematami mechanicznymi (koła zębate, silniki, mechanizmy).

Tu dzieci 4-12 lat pracują w trzech grupach wiekowych. Tematy są uniwersalne, atrakcyjne dla dziewczynek i chłopców, a klocki to tylko narzędzie do przekazywania wiedzy i umiejętności. 

Po drugie firma grupie wiekowej 8+ oferuje dostęp do absolutnej nowości na rynku polskim - robotów Abilix i to od razu w serii Krypton 6.

- Jeżeli chodzi o programowanie, już od dawna myśleliśmy o poszerzeniu oferty – mówi Lidia Bajor, menadżer oddziału. - Przez blisko rok poszukiwaliśmy bardziej zaawansowanych możliwości i bardziej kreatywnych programów niż te, które już na naszym rynku funkcjonują. I tak natrafiliśmy na produkty firmy Abilix, która w ramach współpracy przygotowała dla nas autorskie, niedostępne dla nikogo innego scenariusze. Już sam sposób łączenia klocków (każdy można łączyć aż z 6 stron!) daje dużo więcej możliwości niż w popularnych WeDo® czy Mindstorms®. Robotyka to rynek, w którym trzeba iść za najnowszymi trendami, bo to właśnie o nowoczesność w niej chodzi. Ze względu na stopień skomplikowania modeli, na te zajęcia zapraszamy dzieci ze starszej grupy wiekowej.

Bezpłatne zajęcia prezentacyjne odbywają się w dniach 16-20 września w budynku Szkoły Podstawowej nr 4 na ul. Sowińskiego w sali nr 2 (harmonogram poniżej) 

Grupa 4-5 lat

Grupa 6-7 lat

Grupa 8+

poniedziałek godz. 15.50

środa godz. 17.40

czwartek 16.30

środa godz. 16.30

czwartek godz. 17.40

piątek godz. 16.30

wtorek 16.50

piątek godz. 17.40

 

Obowiązują zapisy - tel. 510-141-861. Liczba miejsc ograniczona! 

 


Art. zewnętrzny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

"Idźmy zagłosować"
Żaden socjalizm nie jest dobry. A co do Niemców, to się ich nie bać tylko robić swoje. Z ich pomocą czy bez, tak żeby nie być stratnym. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Już my się na tym socjalizmie przejechaliśmy, jak
"Idźmy zagłosować"
Już ten "Niemiec" przypilnuje, żebyśmy się zanadto nie rozwinęli. A co do socjalistycznych rozwiązań - oczywiście, są szkodliwe. Ale lepszy socjalizm patriotyczny, niż lewacko-niemiecki.
Owszem
"Idźmy zagłosować"
Zobaczylibyście jak Niemiec pracuje, też byście tak chcieli. I takie same pieniądze brać. Do dobrobytu dochodzi się pracą i myśleniem, a nie rozdawnictwem i wymachiwaniem dziadkową szabelką, bo coś kiedyś. :)
O czym tu debatować
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA