REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Dwa wernisaże Akademii Umiejętności "Pan Hilary"

Kultura

We wrześniu swoje prace szerszej wyszkowskiej publiczności zaprezentują uczestnicy zajęć malarskich oraz Dyskusyjnego Klubu Fotograficznego przy Akademii Umiejętności "Pan Hilary".

Galeria zdjęć


REKLAMA

2 września o godz. 19.00 w Restauracji Centralna odbędzie się wernisaż wystawy fotograficznej zatytułowanej „Malowane światłem”. Na wystawie zobaczymy fotografie autorstwa: Wioletty Bajorek, Wiolety Kuleszy, Anny Mierzejewskiej-Miziołek, Małgorzaty Mikołajczyk, Katarzyny Ulejczyk, Macieja Kowalskiego, Woytka Smółkowskiego, Ryszarda Umińskiego i Roberta Zalewskiego, które powstały pod okiem Woytka Smółkowskiego. 

Natomiast 11 września o godz. 19.00 w galerii WOK "Hutnik" odbędzie się wernisaż wystawy pt. "Malarstwo", która powstała pod kierunkiem Iwony Ostrowskiej (Akademia Umiejętności „Pan Hilary”). Swoje prace wystawiają: Jolanta Dyl-Maćkowska, Irena Filipowicz, Agnieszka Głowacka, Iwona Koźliczak, Wioletta Runo, Inga Tolsdorf, Ewa Zaorska, Piotr Chojnacki. Wystawę będzie można oglądać do 15 października. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


wernisażWyszkówAkademi Umiejętności Pan Hilary

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wybory prezydenckie: wyniki z gmin powiatu wyszkowskiego
A ja i tak zagłosuje na Andrzeja, wieś nie wieś. Wszyscy jesteście ze wsi im głupszy tam wyżej łeb zadziera. Wszystkim baranom sie wydaje że jak ktoś im powiedział ze PełO to partia ludzi wykształconych i inteligentnych to każdy baran chce być "mądry: nawet wbrew sobie i swoim przekonaniom. Czy naprawdę ta pseudo miejska inteligencja nie widzi co się w kraju dzieje. Ja się pytam, skoro teraz jest rozdawnictwo to jak nazwać wcześniejsze poczynania. "pieniędzy nie ma nie było i nie będzie" i gdzie one były ? Inteligencja - :) - doczytaj o ułaskawieniu a nie piszesz głupoty wyrwane z kontekstu.
wwy
Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA