AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Punkt Wymakracza w debiucie

Piłkarze Wymakracza Długosiodło zremisowali 1:1 w pierwszym meczu nowego sezonu rozgrywek A-klasy z Bartnikiem Myszyniec.

Wymakracz po świetnym sezonie w B-klasie zadebiutował w wyższej klasie rozgrywkowej. W minioną sobotę podopieczni trenera Rafała Gordziejczyka zmierzyli się z Bartnikiem Myszyniec. Początek inauguracyjnego spotkania był wymarzony dla gospodarzy. Już w 3. minucie bramkarza gości pokonał Emil Mostowski. Gracze Wymakracza nie cieszyli się długo z prowadzenia, kilka chwil później był remis. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1.

W drugich 45 minutach miejscowi mieli swoje szanse, ale nie potrafili ich przekłuć w bramki. 21 sierpnia gracze z Długosiodła zagrają w kolejnej rundzie okręgowego Pucharu Polski, a ich rywalem będzie KS CK Trosznyn.

Wymakracz Długosiodło - Bartnik Myszyniec 1:1 (1:1)

Gol dla Wymakracza: Mostkowski 3'

Wymakracz: M. Cichowski - Ł. Kwiatkowski, K. Michalak, P. Brejnak I, D. Gołębiewski - D. Brejnak (C) (A. Grudziński), M. Laska, M. Pasek (P. Drózd), B. Kolankiewicz (M. Pamrowski) - A. Duda (M. Kwiatkowski), E. Mostowski.