AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Trzy punkty wywalczone w ostatniej minucie

Bug Wyszków pokonał Sokoła Serock 3:2 w meczu ligi okręgowej. Gola na wagę trzech punktów zdobył Łukasz Kamiński.

W drugiej kolejce ligi okręgowej podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka udali się do Legionowa na mecz z Sokołem Serock. Strzelanie rozpoczęło się dość szybko, gospodarze wyszli na prowadzenie już w 5. minucie. Gola zdobyli z rzutu karnego. Wyszkowianie wyrównali 10 minut później za sprawą Łukasza Kowalczyka. Do szatni obie ekipy schodziły przy stanie 1:1.

W 62. minucie Bug wyszedł na prowadzenie, a swojego drugiego gola strzelił Kowalczyk. Gracze z Wyszkowa nie cieszyli się zbyt długo z prowadzenia, gdyż miejscowi doporowadzili do remisu w sześć minut. Wydawało się, że mecz zakończy się podziałem punktów, jednak w ostatniej muncie meczu trzy punkty graczom trenera Mielczarczyka zapewnił Łukasz Kamiński. Komplet oczek powędrował do Wyszkowa. Dzięki temu wyszkowianie plasują się na trzecim miejscu z takim samym dorobkiem punktowym jak liderująca Marcovia Marki.

W kolnej fazie gier Bug podejmie na swoim boisku Mazura II Karczew, który plasuje się na na czwartej lokacie.

Sokół Serock - Bug Wyszków 2:3 (1:1)

Gole dla Bugu: Kowalczyk 15'; 62', Kamiński 90'