AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wygrana na inaugurację sezonu

Bug Wyszków pokonał Mazura Radzymin w meczu pierwszej kolejki ligi okręgowej. Bramki dla wyszkowskiego zespołu zdobyli Mateusz Maciak i Łukasz Kowalczyk.

W środowy wieczór, 14 sierpnia, na ligowe boiska po raz pierwszy w tym sezonie wybiegli piłkarze "okręgówki". Bug podejmował na własnym boisku Mazura Radzymin. Pierwsza połowa nie przyniosła zbyt wielu emocji, kibice nie zobaczyli także bramek. Jednak drugie 45 minut zrekompensowało fanom brak goli. W 47. minucie do bramki trafił Paweł Nowacki, który ma za sobą występy w Bugu. Piłkarze gospodarzy potrzebowali dwanaście minut, aby doprowadzić do remisu. Gola na 1:1 z rzutu karnego strzelił powracający do Bugu Mateusz Maciak. Przez dłuższy czas utrzymywał się remis. Osiem minut przed końcem bramkę dającą zwycięstwo i pierwsze trzy punkty w tym sezonie dał Łukasz Kowalczyk, który również zasilił skład Bugu przed tą rundą. Wyszkowianie dzięki wygranej plasują się na trzecim miejscu w tabeli ligi okręgowej. W niedzielę, 18 sierpnia, podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka zagrają z Sokołem Serock.

Bug Wyszków - Mazur Radzymin 2:1 (0:0)

Gole: Maciak 59'; Kowalczyk 82' - Nowacki 47'