REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

OSP Rząśnik na planie filmowym

Powiat

Na terenie gminy Rząśnik powstaje część zdjęć do filmu pt." Jedyny gatunek w rodzaju człowieka" w reżyserii Piotra Chrzana. Jednostka OSP Rząśnik przyglądała się pracy ekipy na planie i brała udział w zabezpieczeniu realizacji zdjęć filmowych.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Trwają prace na planie komedii Piotra Chrzana „Jedyny gatunek w rodzaju człowieka”. W tej kameralnej opowieści o słabościach i patologiach dzisiejszej klasy średniej w głównych rolach zobaczymy Jowitę Budnik („Plac Zbawiciela”, „Kto napisze naszą historię”), Ewę Skibińską („Matka Teresa od kotów”), Marka Kalitę („Zaćma”, serial „Wataha”) i Cezarego Kosińskiego („Demon”, „Jestem mordercą”).

Jak donosi serwis filmstart.pl: „Jedyny gatunek w rodzaju człowieka” to historia przypominająca głośny dramat Jasminy Rezy „Bóg mordu”. Opowieść o dwóch parach małżeńskich, które spotykają się w domku letniskowym celem omówienia planowanego wesela ich dzieci. Początkowo spotkanie w miłej, zgodnej atmosferze. Jednak nagromadzenie drobnych na pozór zdarzeń zamienia beztroską sielankę w dramat. Na jaw wychodzą  traumy i skrzętnie skrywane cechy charakteru poszczególnych bohaterów". Film na podstawie własnej sztuki teatralnej reżyseruje Piotr Chrzan, twórca nagradzanego obrazu „Klezmer”, wyróżnionego m.in. nagrodą za scenariusz na Koszalińskim Festiwalu Debiutów Filmowych Młodzi i Film 2015.

W dniach 10-11 sierpnia zdjęcia realizowano na terenie gminy Rząśnik. Premiera filmu planowana jest na 2020 rok. 

Fot. OSP Rząśnik

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Piotr Chrzan„Jedyny gatunek w rodzaju człowieka"filmRząśnikOSP Rząśnikplan filmowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Poniedziałek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Alany, Damiana, Liwii

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org