REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Koncert trzech tenorów w Długosiodle

Kultura

Przed publicznością zgromadzoną w parku w Długosiodle wystąpili obdarowani cudownymi głosami trzej tenorzy - Sylwester Targosz - Szalonek, Tomasz Furman i Romuald Spychalski. Towarzyszyła im Anna Spychalska - wokalistka obdarzona niezwykłą urodą i ciepłym głosem, a prywatnie żona Romualda Spychalskiego.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W programie koncertu znalazły się niezapomniane przeboje, które odnalazły swoje miejsce w produkcjach filmowych. Brawurowym wykonaniem hitu Jana Kiepury pt.  Brunetki, Blondynki z filmu Kocham Wszystkie Kobiety rozpoczęła się czarująca, muzyczna podróż w czasie. Artyści sprawili, że niejedno serce cudownie zadrżało w rytm przebojów Ninon, ach uśmiechnij się z filmu Pieśń dla Ciebie, pieśni neapolitańskiej Funiculì funiculà L. Denza z filmu Drzewko na BrooklynieKolorowy wiatr z filmu Pocahontas.

Artyści, którzy połączyli swe głosy na wzór niezapomnianego tria światowej sławy tenorów, zaśpiewali najsłynniejsze arie operetkowe, porywające pieśni neapolitańskie i nieśmiertelne hity muzyki musicalowej. Wspaniała publiczność wtórowała im śpiewając i klaszcząc do rytmu Quizas, quizas, Julishka aus Budapest czy Granada. Wykonanych utworów było tak dużo, że nie sposób wszystkich wymienić. Świetny dobór repertuaru i bardzo dobry kontakt z widownią sprawiły, że niedzielne popołudnie w plenerze na długo pozostanie w pamięci publiczności.

Było to ostatnie muzyczne spotkanie z cyklu Parkowa filharmonia. Całe przedsięwzięcie można zaliczyć do udanych. Mimo różnych przesłanek pogoda dopisała koncertowaniu na świeżym powietrzu i publiczność też nie zawiodła organizatorów.

Koncerty zostały sfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego a organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło.

Źródło: Gmina Długosiodło

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


Długosiodłokoncertkoncert trzech tenorów

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Poniedziałek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Alany, Damiana, Liwii

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org