REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Mamy nowego geodetę powiatowego

Powiat

Kinga Domalewska pełni od dziś (8 sierpnia) obowiązki geodety powiatowego w Wyszkowie. Konkurs na to stanowisko został unieważniony.

REKLAMA

Do konkursu na stanowisko geodety powiatowego zgłosiły się dwie osoby. Choć spełniły wymogi formalne, nie przekonały komisji konkursowej. Żadna z kandydatur nie została rekomendowana staroście do zatrudnienia. Konkurs unieważniono a szansę wykazania się otrzymała jedna z pracownic wydziału geodezji i gospodarki nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Z dniem 8 sierpnia na trzy miesiące starosta powierzył pełnienie obowiązków geodety powiatowego Kindze Domalewskiej. Dotychczasowy wieloletni geodeta, Jolanta Sędziak, przechodzi na emeryturę.  

To nie jedyne ostatnio zmiany kadrowe w samorządzie powiatowym. Zarząd rozstrzygnął konkurs na stanowisko podinspektora ds. kultury i sportu. Spośród jedenaściorga aplikujących, dziewięcioro spełniło wymogi formalne. Nabór wygrała Ewa Michalik z gminy Zabrodzie, która dotychczas pracowała na umowę o zastępstwie w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Wakat w wydziale komunikacji zajmie z kolei Renata Kukwa z gminy Brańszczyk, która była jedną z ośmiorga kandydatów w przeprowadzonym naborze. 

Z końcem lipca zarząd odwołał ze stanowiska Marię Gajewską, dyrektor zlikwidowanego Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu. 

Trwa nabór na stanowiska urzędnicze w wydziale architektoniczno-budowlanym i geodezji i gospodarki nieruchomościami. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


powiat wyszkowskiWyszkówgeodeta

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jechał slalomem i wyprzedzał na przejściu dla pieszych
No właśnie z powołania menda społeczna.....
S B 125...
"Idźmy zagłosować"
Żaden socjalizm nie jest dobry. A co do Niemców, to się ich nie bać tylko robić swoje. Z ich pomocą czy bez, tak żeby nie być stratnym. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Już my się na tym socjalizmie przejechaliśmy, jak
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

11
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Benedykta, Kariny, Olgi

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA