REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Mamy nowego geodetę powiatowego

Powiat

Kinga Domalewska pełni od dziś (8 sierpnia) obowiązki geodety powiatowego w Wyszkowie. Konkurs na to stanowisko został unieważniony.

REKLAMA

Do konkursu na stanowisko geodety powiatowego zgłosiły się dwie osoby. Choć spełniły wymogi formalne, nie przekonały komisji konkursowej. Żadna z kandydatur nie została rekomendowana staroście do zatrudnienia. Konkurs unieważniono a szansę wykazania się otrzymała jedna z pracownic wydziału geodezji i gospodarki nieruchomościami Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Z dniem 8 sierpnia na trzy miesiące starosta powierzył pełnienie obowiązków geodety powiatowego Kindze Domalewskiej. Dotychczasowy wieloletni geodeta, Jolanta Sędziak, przechodzi na emeryturę.  

To nie jedyne ostatnio zmiany kadrowe w samorządzie powiatowym. Zarząd rozstrzygnął konkurs na stanowisko podinspektora ds. kultury i sportu. Spośród jedenaściorga aplikujących, dziewięcioro spełniło wymogi formalne. Nabór wygrała Ewa Michalik z gminy Zabrodzie, która dotychczas pracowała na umowę o zastępstwie w wydziale komunikacji Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. Wakat w wydziale komunikacji zajmie z kolei Renata Kukwa z gminy Brańszczyk, która była jedną z ośmiorga kandydatów w przeprowadzonym naborze. 

Z końcem lipca zarząd odwołał ze stanowiska Marię Gajewską, dyrektor zlikwidowanego Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu. 

Trwa nabór na stanowiska urzędnicze w wydziale architektoniczno-budowlanym i geodezji i gospodarki nieruchomościami. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


powiat wyszkowskiWyszkówgeodeta

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Czwartek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Arety, Marty, Marcina

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org