REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jest konkurs na dyrektora szpitala

Powiat

Do 13 sierpnia można składać oferty w konkursie na dyrektora Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wyszkowie.

REKLAMA

Zarząd powiatu ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora SPZZOZ w Wyszkowie. Od kandydatów oczekuje wyższego wykształcenia, minimum 5-letniego stażu pracy na stanowisku kierowniczym (wystarczy 3 lata w przypadku posiadanych studiów podyplomowych z zarządzania), niekaralności, nieposzlakowanej opinii, odpowiedniej "wiedzy i doświadczenia". Dodatkowo dobrze, aby kandydaci znali regulacje prawne z zakresu działalności leczniczej, praw pacjenta, zamówień i finansów publicznych, pozyskiwania funduszy, kodeksu pracy. Przyda się także znajomość zasad planowania i realizacji budżetu, umiejętność kierowania zespołem ludzkim, komunikatywność, doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy. Dokumenty aplikacyjne należy składać do godz. 9.00 13 sierpnia w siedzibie Starostwa Powiatowego. 

Nowego dyrektora wybierze komisja konkursowa w składzie: Ewa Bartosiewicz - przewodnicząca komisji, radna powiatowa; Waldemar Sobczak - przedstawiciel Rady Społecznej SPZZOZ; Marzena Dyl - radna powiatowa, przewodnicząca Komisji Oświaty; Katarzyna Wysocka - lekarz, radna powiatowa, przewodnicząca Komisji Zdrowia; Agnieszka Ołdak - wiceprzewodnicząca Rady Powiatu; dr Waldemar Chełstowski - ordynator oddziału kardiologii szpitala w Wyszkowie.

Dotychczasowa dyrektor Cecylia Domżała z dniem 26 września odejdzie na emeryturę. Szpitalem kieruje nieprzerwanie od 2003 roku.  

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Powiatowiec
Spośród kandydatów należało by odrzucić tych po szkołach zaocznych i wieczorowych bo co to za wykształcenie? Taki z trzyletnią doświadczeniem to niech własnym nosem zarządza. Skąd te kryteria? To szpital. Ktoś chce wsadzić swojego znajomego? Rozumiem że będą decydować lekarze ale pozostali? O co chodzi, kto to jest, co te osoby robiły całe życie? Przewodniczący, wiceprzewodniczący? Czego? Z wyboru partyjnego? Nie chcę żeby z powodu że dyrektora wybierał byle kto umarli ludzie. Tu chodzi zdrowie i życie. Najpierw tą komisję trzeba by wymienić.
Adam
Te, powiatowiec. Naucz się pisać.
Powiatowiec
No widzisz Adam jak to wychodzi. Ja skończyłem zaoczne i ledwo co się umiem podpisać. Płaciłem im a oni mnie uczyli. Widzę i zawsze widziałem jak to się odbywa. Dzięki temu wiem co mogę robić a czego nie. Jak widać wyżej, nie wszyscy to wiedzą.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jechał slalomem i wyprzedzał na przejściu dla pieszych
No właśnie z powołania menda społeczna.....
S B 125...
"Idźmy zagłosować"
Żaden socjalizm nie jest dobry. A co do Niemców, to się ich nie bać tylko robić swoje. Z ich pomocą czy bez, tak żeby nie być stratnym. Zgoda buduje, niezgoda rujnuje.
Już my się na tym socjalizmie przejechaliśmy, jak
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

11
Sobota
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Benedykta, Kariny, Olgi

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA