REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wesołe lato z disco polo. Cztery zespoły bawiły w Rząśniku

Rozrywka

Miły Pan, Soleo, Gesek i Eratox bawili publiczność na targowicy w Rząśniku. 4 sieprnia odbyła się kolejna odsłona "Wesołego lata z disco polo" organizowanego przez gminę Rząśnik.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Festyn rozpoczęto animacjami dla dzieci i dorosłych. Animatorzy, którzy przybyli z odległej planety, skutecznie zachęcili zebranych do kosmicznej zabawy ruchowej. Nie zabrakło także konkursów, tańców na scenie i słodkich nagród. Po animacjach, na scenie pojawił się pierwszy zespół - Gesek, który rozruszał publiczność hitami „Robimy pompę” czy też „Nago, nago”. Tuż po nim wystąpiły zespoły Eratox i Soleo, muzycy chętnie rozdawali płyty i autografy fanom tłumnie zgromadzonym pod sceną. Gwiazdą wieczoru był Miły Pan, czyli autor hitu „Małolaki”. Zaprosił on na scenę trzy swoje fanki, które w ramach konkursu musiały zatańczyć do jego przeboju. Wygraną była możliwość zostania z gwiazdą na scenie, a także pamiątkowe płyty.

- Cieszę się, że Państwo tak licznie przybyliście i skorzystaliście z naszej oferty. Wprawdzie nie jest to Ostróda czy Mrągowo, ale myślę, że te zespoły, które tutaj są, są zespołami, z którymi sympatycznie jest się bawić - podkreślił wójt gminy Rząśnik Paweł Kołodziejski.

Imprezie towarzyszyło wesołe miasteczko oraz stoiska gastronomiczne i handlowe. Przybyli na festyn mogli także wykonać profilaktyczne badanie składu ciała i wziąć udział w loterii z nagrodami.

REKLAMA

Aleksandra Szulc

Udostępnij:


RząśnikMiły PanWesołe lato z disco poloEratoxSoleoGesek

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Poniedziałek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Alany, Damiana, Liwii

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org