REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Eskapada w 70. urodziny Biblioteki

Rozrywka

20 lipca, po raz ósmy, sprzed gmachu Biblioteki Miejskiej wyruszyli uczestnicy gry miejskiej Eskapada. Tegoroczna edycja odbyła się w 70. urodziny Biblioteki, a najlepszym zespołem okazała się pięcioosobowa „Drużyna RR”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W tegorocznej Eskapadzie udział wzięły trzy drużyny: „Drużyna RR”, „Magnum II” oraz „Coco”. Każda z drużyn otrzymała mapę ze współrzędnymi oraz instrukcję gry. Uczestnicy mieli za zadanie odnaleźć rozmieszone na terenie Wyszkowa punkty kontrolne. Zadania czekały w Bibliotece, na placu Miejskim oraz przy dawnych siedzibach Biblioteki (ul. Świętojańska, ul. T. Kościuszki, w Urzędzie Miejskim). W każdym z punktów na uczestników czekały do rozwiązania różne łamigłówki, zadania zręcznościowe, a także pytania dotyczące historii miasta. Za uporanie się z przygotowanymi zadaniami, drużyny otrzymywały naklejki i punkty. Ostatnim zadaniem było napisanie wiersza o tegorocznej Eskapadzie. Utrudnieniem zadania były słowa, które należało wykorzystać w pracy, w nieodmienionej wersji.

Tegorocznymi zwycięzcami została „Drużyna RR” w składzie Iwona Rogulska (kapitan), Mariusz Rogulski, Zofia Rogulska, Gabriela Rogulska i Antoni Rogulski. Drugie miejsce przypadło „Coco” w składzie: Irena Sędzińska (kapitan), Wiktoria Sędzińska, Andrzej Sędziński. Trzecie miejsce zajęła drużyna „Magnum II” w składzie: Kinga Kalinowska (kapitan), Oliwia Radziszewska i Albert Mikołajczyk. Uczestnicy otrzymali dyplomy, nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe zdjęcia.

REKLAMA

Aleksandra Szulc

Udostępnij:


EskapadaEskapada 2019gra miejskaWyszkówBiblioteka Miejska

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Piątek
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Apolinarego, Miły, Rżży

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org