REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Rząśniczanie" z Pucharem Wójta

Sport

W minioną niedzielę piłkarze rywalizowali o Puchar Wójta Gminy Rząśnik. Najlepsi okazali się gracze reprezentujący zespół "Rząśniczanie".

REKLAMA

W zawodach udział wzięło osiem drużyn, które podzielono na dwie grupy. W pierwszej z nich najlepszy okazał się Prefbud Tulewo, wyprzedzając Kumpli, FC Poręba i OSP Rząśnik. W drugiej grupie najlepsi byli Rząśniczanie, a awans do półfinału wywalczyła również Mieszanka FC. Na fazie grupowej swój udział zakończyły JD-PTM Agawa i Wybrzeże Klatki Schodowej. 

W walce o finał bez większego wysiłku awans wywalczyli Rząśniczanie, ogrywając Kumpli 3:1. Emocje przyniosło natomiast starcie Mieszanki z Prefbudem Tulewo. Zwycięzcę wyłoniły dopiero rzuty karne, lepiej wykonywane przez zawodników pierwszej z tych drużyn. Piłkarzom z Tulewa ewidetnie nie służyła gra nerwów, bowiem również w meczu o trzecie miejsce gorzej od swoich rywali wykonywali rzuty karne.

W finale Rząśniczanie pewnie pokonali Mieszankę 3:1 i potwierdzili, że są najlepszą drużyną niedzielnych zawodów. Dodatkowo wyróżniono najlepszych zawodników turnieju. Królem strzelców został Dominik Kluczek (Tulewo). Miano bramkarza turnieju powędrowało do Marcina Zająca (Rząśniczanie). Najbardziej wartościowym graczem uznano Karola Witkowskiego (Mieszanka FC).

Klasyfikacja końcowa turnieju:

1. Rząśniczanie

2. Mieszanka FC

3. Kumple

4. Prefbud Tulewo

5-6. FC Poręba, JD-PTM Agawa

7-8. OSP Rząśnik; Wybrzeże Klatki Schodowej

Fot. WKS Rząśnik

REKLAMA

Marcin Pieniążek

Udostępnij:


piłka nożnaRzaśniTurniej o Puchar WójtaWójtgmina Rzaśnik

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Poniedziałek
Styczeń 2020
Styczeń
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
3031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Anieli, Juliana, Przemysława

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org