REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bawialnia Montessori "ROiSA" - rodzinne miejsce rozwoju, zabawy i relaksu wkrótce w Wyszkowie!

Rozrywka

Bawialnia Montessori z przestrzenią dla niemowląt (0-6 l.), zajęciami dla maluszków (0-3 l.) i starszaków (4-6 l.), koncertami, teatrzykami, wieczorami bajek i kołysanek, warsztatami dla rodziców i nauczycieli, weekendowymi urodzinkami - to wszystko już od września zaoferuje wyszkowianom powstająca w "Galerii Rondo" Bawialnia Montessori "ROiSA".

REKLAMA

Nowa siedziba, nowe logo, nowa strona internetowa i zupełnie nowa oferta zajęć dla dzieci i rodziców - to wszystko na wrzesień przygotowuje Akademia Mamy i Taty "Pozytywka", która wkrótce zostanie przekształcona w pierwszą w Wyszkowie BAWIALNIĘ MONTESSORI o nazwie "Rozwój i Samodzielność" (ROiSA). "Rozwój i Samodzielność" to także nazwa przedszkola w Nowej Wsi (gm. Brańszczyk), w którym od lat z powodzeniem realizowany jest autorski program edukacyjny oparty na założeniach pedagogiki Montessori i oceniania kształtującego. 

- Dzisiaj prezentujemy Wam, drodzy Rodzice, Opiekunowie i Nauczyciele ofertę Bawialni "ROiSA", która została stworzona i zaprojektowana z myślą o dobrym rozwoju dziecka od narodzin do 6 lat, bo jak podkreślała M. Montessori to właśnie te lata są najważniejsze - nie czas studiowania na wyższej uczelni - mówią inicjatorki Bawialni.

Na powierzchni blisko 140 m kw. na dzieci i rodziców będą czekały:

✔️ Bawialnia Montessori z przestrzenią dla niemowląt (0-6 l.) 

✔️ Zajęciowe przedpołudnia dla Maluszków (0-3 l.) 

✔️ Zajęciowe popołudnia dla Starszaków (4-6 l.)

✔️ Weekendowe urodzinki

✔️ Koncerty, teatrzyki, wieczory bajek i kołysanek

✔️ Warsztaty dla rodziców i nauczycieli

Ponadto: przygotowana zostanie otwarta kuchnia do dyspozycji rodziców i opiekunów - z podgrzewaczem do mleka, lodówką, krzesełkiem do karmienia, kawą i herbatą; łazienka przyjazna dzieciom (z przewijakiem, brodzikiem i nocniczkiem). Wygodne "punkty obserwacyjne" dla rodziców i opiekunów z ciekawą bliblioteczką, w sam raz do kawy i herbaty. Już wkrótce rozpocznie się rekrutacja na poszczególne rodzaje zajęć, które ruszą jesienią. Nowa strona internetowa jest w trakcie budowy. Szczegóły wkrótce. 

Bawialnia Montessori "ROiSA" - rodzinne miejsce rozwoju, zabawy i relaksu - będzie się mieściła na II piętrze Galerii RONDO. 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Bawialnia Montessori "ROiSA" WyszkówWyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Poniedziałek
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Emilii, Julinana, Konstancji

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org