REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pierwsze dyrektorskie konkursy w gminie Wyszków rozstrzygnięte

Miasto

Amelia Depta wygrała konkurs na dyrektora Przedszkola nr 9 w Wyszkowie. Nowego dyrektora ma także Szkoła Podstawowa nr 3, gdzie wygrał Paweł Deluga. Bez zmian będzie na stanowiskach dyrektorów SP w Leszczydole-Nowinach oraz Przedszkolu nr 4. Trwa natomiast procedura konkursowa w SP w Rybnie i SP w Leszczydole Starym. W obydwu konkursach startuje po dwoje kandydatów.

REKLAMA

W tym roku kończą się kadencje dyrektorom sześciu placówek oświatowych w gminie Wyszków: Przedszkola nr 4, Przedszkola nr 9, SP w Rybienku Leśnym, SP w Rybnie, SP w Leszczydole Starym i SP w Leszczydole-Nowinach. Gmina Wyszków ogłosiła trzy konkursy na dyrektorów. Znamy już rozstrzygnięcie dwóch z nich.

Nowym dyrektorem SP nr 3 w Rybienku Leśnym został Paweł Deluga (na zdjęciu), dotychczasowy nauczyciel wychowania fizycznego w tej szkole. Był jedynym kandydatem (dotychczasowa dyrektor Alina Oleksiak odeszła na emeryturę). Także jako jedyny ofertę na dyrektora SP w Leszczydole-Nowinach złożył dotychczasowy dyrektor Krzysztof Ochmański. Kontrkandydata nie miała też Grażyna Wójcik, dyrektor Przedszkola Integracyjnego nr 4. Zmieni się natomiast osoba na stanowisku dyrektora Przedszkola nr 9. Poza Ewą Karpińską w konkursie wystartowała także Amelia Depta (na zdjęciu), która uzyskała większość głosów. Amelia Depta dotychczas pracowała jako nauczyciel języka angielskiego w Szkole Podstawowej nr 5 w Wyszkowie.

W toku jest procedura konkursowa na stanowiska dyrektorów SP w Rybnie i SP w Leszczydole Starym. W obydwu przypadkach jest po dwoje kandydatów.   

Fot. Archiwum KWW "Razem dla Ziemi Wyszkowskiej"

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


szkoładyrektorgmina Wyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Franciszka, Kazimiery, Ruty

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org