REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Piknik rodzinny w Ochudnie

Rozrywka

22 czerwca w Ochudnie zorganizowano piknik rodzinny. Na przybyłych czekało wiele atrakcji.

Galeria zdjęć


REKLAMA

W sobotnie popołudnie na mieszkańców Ochudna na terenie świetlicy czekały atrakcje zorganizowane przez Radę Sołecką Ochudna, Koło Gospodyń Wiejskich „Ochudnianki” oraz Ochotniczą Straż Pożarną w Ochudnie. Najmłodsi mieszkańcy chętnie bawili się na placu zabaw, dmuchanej zjeżdżalni, a także korzystali z możliwości malowania twarzy, włosów oraz wykonania tatuaży z henny. Konkursy i zabawy dla dzieci i całych rodzin poprowadził animator. Wśród atrakcji były też konkurencje sportowo-rekreacyjne dla całych rodzin. Ponadto mieszkańcy mieli możliwość skorzystania z fotobudki, stoisk handlowych, badania składu ciała. Mogli też posilić się daniami z grilla, ogniska oraz smakołykami przygotowanymi przez „Ochudnianki”. O oprawę muzyczną zadbał DJ Bullass.

Sponsorzy imprezy: Nadleśnictwo Wyszków, Ośrodek Pomocy Społecznej w Rząśniku Kierownik p. Agata Kujawa, Ochotnicza Straż Pożarna w Ochudnie, DAR-POL Dariusz Kulesza, SOLID-DACH Paweł Fabisiak, CDME Marcin Podolak, INSTELSAT Tomasz Abramczyk, Agnieszka Sobieraj, Stanisław Aranowski, Mleks Jerzy Księżak, Pizzeria U Baby Ali  Renata Jechna, PRO-INSTAL Damian Kulesza, Edyta i Adam Krauze, Paulina i Radosław Pawłowscy, Mariusz Napiórkowski, Waldemar Deptuła, Leszek i Joanna Szymańscy, Anna i Przemysław Zaremba, Ewa i Łukasz Szymańscy, Iwona i Jarosław Gałązka, Anna i Daniel Fijałkowscy, Wojciech Gałązka, Magda i Tomasz Zwalińscy, Sylwia i Michał Kulesza, Artur Borkowski, Renata i Paweł Mróz.

 

zdjęcia: organizatorzy

REKLAMA

Aleksandra Szulc

Udostępnij:


Piknik rodzinnyOchudno

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Rząśnik za Dudą
Klase i kulturę osobistą.. ;D chyba nie mówimy o mojej wiosce ;)
Brawoduda
Rząśnik za Dudą
Może i ciemnota ale nie obraża innych. Czyli ma klasę i kulturę osobistą na wysokim poziomie.
Www
Rząśnik za Dudą
Powtórzę: Takie niby drobiazgi: brak polskich flag na wiecu przegranego i fatalnie ubrana pani Małgorzata Trzaskowska "Gosia" (ubrała się nieelegancko, jakby szła z dziećmi na plac zabaw).To mówi wiele o klasie kandydata. Brawo Rząśnik! Brawo my!
Owszem
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

13
Poniedziałek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Danieli, Irwina, Małgorzaty

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA