REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Miłość, muzyka, pasja" - czyli niezwykły koncert uczniów Szkoły Muzycznej w Wyszkowie

Kultura

Kilkunastu wspaniale przygotowanych i uzdolnionych młodych słuchaczy Szkoły Muzycznej w Wyszkowie 11 czerwca zaprezentowało  swoje talenty wokalne i instrumentalne. Prezentacje zdolności  artystycznych podopiecznych szkoły są już tradycją. W tym roku słuchacze wystąpili po raz trzeci. 

Galeria zdjęć


REKLAMA

Zgromadzeni na widowni zasłuchali się w pięknych wykonaniach wokalnych i instrumentalnych. Swoje umiejętności zaprezentowali młodzi adepci fortepianu, akordeonu, gitary, skrzypiec oraz wokaliści - zarówno ci, którzy ćwiczą w szkole od niedawna, jak i bardziej doświadczeni artyści.

Wspaniałą grę na fortepianie zaprezentował Antoni Kostruwiec, który wykonał utwór pt. "Sonatina F - dur". Oliwier Liżewski zagrał na fortepianie utwór. "W grocie Króla Gór". Skrzypaczka Anna Wyszyńska zagrała melodię z filmu pt. "Piraci z Karaibów". Aleksander Kozłowski wykonał na fortepianie V symfonię Beethovena. Solistka Nadia Godłoza zaśpiewała piosenkę pt. "Z tobą nie umiem wygrać". Pianista Ignacy Piekarz zaprezentował Sonatinę C - dur. Skrzypaczka Nikola Samselska wykonała wariacje na temat "Panie Janie", przy akompaniamencie Łukasza Karpińskiego. Najmłodsza wokalistka - Jana Jastrząb - zaśpiewała "Pięknie żyć". Solistka Maja Dąbrowska wykonała utwór pt. "Can't help falling in love". Marcel Dziewulski zagrał na fortepianie Canon Pchelbela, a także zaśpiewał utwór pt. "For dreamers secret". Kalina Jastrząb wykonała przepiękną melodię na gitarze. Maksymilian Panas zagrał na fortepianie Sonatinę C - dur, a solista Szymon Szydłowski wykonał utwór "4Dreamers". Wokalistka Nikola Grodzka zaśpiewała piosenkę pt.  "I Just called to say i love you". Solistka Joanna Borzymek, która porwała publiczność do wspólnego śpiewania, wykonała utwór pt. "Radość najpiękniejszych lat". Wokalistka Maria Łada zaprezentowała piosenkę pt. "Dach", a Piotr Rogowski zagrał na akordeonie wiązankę walców. Wokalistka Kinga Trzcińska zaśpiewała utwór pt. "Panie Janie". Solistka Natalia Światkowska wykonała zaś utwór pt. "Summertime Sadness". Najstarszy uczestnik koncertu, Przemysław Kurowski, wykonał na fortepianie Inwencje trzygłosowe z repertuaru Johanna Sebastiana Bacha.

Instruktorem pianistów oraz akordeonistów jest Paweł Szeląg. Grupę wokalistów przygotowały Dominika Farbaniec oraz Karolina Charko, natomiast grupę skrzypiec przygotował Łukasz Karpiński, gitary - Ryszard Guz. Koncert koordynował dyrektor szkoły Arkadiusz Żarek. Występy wywarły ogromne wrażenie na zgromadzonej publiczności, która nagrodziła artystów gromkimi brawami.

Szkoła Muzyczna w Wyszkowie zapewnia naukę gry na instrumentach klasycznych - gitara, skrzypce, fortepian, pianino, ukulele, perkusja, saksofon, wiolonczela, keyboard oraz naukę śpiewu, Do Szkoły Muzycznej może zapisać się każdy, bez względu na wiek oraz posiadane umiejętności. Placówka dostosowuje program nauczania do indywidualnych potrzeb i predyspozycji swoich uczniów.

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówSzkoła Muzyczna w Wyszkowiekoncert"Miłość, muzyka, pasja"

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Wybory prezydenckie: wyniki z gmin powiatu wyszkowskiego
A ja i tak zagłosuje na Andrzeja, wieś nie wieś. Wszyscy jesteście ze wsi im głupszy tam wyżej łeb zadziera. Wszystkim baranom sie wydaje że jak ktoś im powiedział ze PełO to partia ludzi wykształconych i inteligentnych to każdy baran chce być "mądry: nawet wbrew sobie i swoim przekonaniom. Czy naprawdę ta pseudo miejska inteligencja nie widzi co się w kraju dzieje. Ja się pytam, skoro teraz jest rozdawnictwo to jak nazwać wcześniejsze poczynania. "pieniędzy nie ma nie było i nie będzie" i gdzie one były ? Inteligencja - :) - doczytaj o ułaskawieniu a nie piszesz głupoty wyrwane z kontekstu.
wwy
Koronawirus. Ponad dwieście osób w kwarantannie
prawda boli? czyżby właściciel "salonu"?
jeszcze zdrowy
Zarzuty za groźby
Jestem z Warszawy, zamieszkałem na wsi. I na pewno nie zagłosuję na człowieka Merkelowej. Zastanówcie się, komu warszawski ratusz sprzedał spółki miejskie.
Owszem
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

10
Piątek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Filipa, Sylwany, Witalisa

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA