REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

XIII festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka w Zabrodziu

Powiat

XIII festyn rodzinny z okazji Dnia Dziecka rozpoczęto Gminnym Przeglądem Piosenki Przedszkolnej "Wesołe nutki".

Galeria zdjęć


REKLAMA

Udział w przeglądzie wzięli wychowankowie przedszkoli i oddziałów „0” z terenu gminy Zabrodzie, w sumie około 250 występujących. Blisko godzinny program przyciągnął uwagę licznej grupy zwolenników dziecięcych umiejętności wokalnych. Wszyscy występujący otrzymali drobne upominki, a ich opiekunowie i wychowawcy podziękowania. Następnie na scenie pojawiły się trzy grupy na co dzień uczące się tańca nowoczesnego w Gminnym Ośrodku Kultury w Zabrodziu oraz grupa gimnastyki artystycznej. Pod bacznym okiem swoich trenerek artyści zaprezentowali wspaniałyprogram. Wzbogaceniem tej części programu była prezentacja taneczna uczennic Szkoły Podstawowej w Dębinkach. Kolejnymi gośćmi na scenie byli laureaci gminnego konkursu literackiego „Cudownych rodziców mam – wiersz dla mamy i taty”. Młodzi ale zdolni poeci otrzymali z rąk wójta gminy Krzysztofa Jezierskiego oraz Elżbiety Jurczyk – sekretarza gminy i jednocześnie członka komisji konkursowej nagrody rzeczowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Potem zaproszono dzieci do wspólnej zabawy w ramach bloku artystyczno-rekreacyjnego, realizowanego przez profesjonalnych artystów i animatorów. Znalazły się w nim: występ iluzjonisty, pokaz żonglerki wraz z darmową lekcją nauki podstawowych tricków, warsztaty kuglarskie, różnego typu śmieszne zabawy i konkurencje, wspólne tańce i śpiewy na scenie, nieodłączne, niemalże rodzinne przeciąganie liny, pokaz wielkich baniek mydlanych oraz balonowe show. Przy twórczym kąciku malucha dzieci mogły skorzystać między innymi z malowania buziek czy zaplatania kolorowych warkoczyków.

Wszyscy uczestnicy festynu mieli okazję osobiście poznać dziewczęta z Uczniowskiego Klubu Sportowego "Młode Wilki", działającego przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Zabrodziu. Dziewczęta mają na swym kącie liczne sukcesy w rozgrywkach unihokejowych i są niepodważalnym w tym sezonie faworytem na skalę między powiatową. Całość dopełniały różne atrakcje, m.in. urządzenia lunaparkowe, przejażdżki dziecięcą bryczką w zaprzęgu kucyków oraz stoiska kiermaszowe. Przedsięwzięcie zorganizowano przy wydatnej współpracy i współfinansowaniu Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Małgorzata Wiśniewska

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


powiat wyszkowskiZabrodziefestyn z okazji Dnia DzieckaGmina Zabrodzie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Środa
Sierpień 2019
Sierpień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
imieniny:
Franciszka, Kazimiery, Ruty

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org