REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Widowiskowe otwarcie Placu Miejskiego (video)

Miasto

7 czerwca odbyło się oficjalne otwarcie budowanego przez kilka miesięcy placu Miejskiego. Choć wielu mieszkańców odwiedziło go już w dzień, to dopiero wieczorem pojawiły się prawdziwe tłumy.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Budowa Placu Miejskiego trwała prawie rok, od ubiegłorocznych  wakacji. Rankiem, 7 czerwca, zaczęły znikać bariery odgradzające budowę od reszty miasta. Wielu mieszkańców postanowiło pojawić się na placu już wtedy i skorzystać z możliwości ochłodzenia się oraz wypoczęcia na przygotowanej infrastrukturze. Wieczorem natomiast odbyło się oficjalne otwarcie placu, które przyciągnęło do centrum miasta prawdziwe tłumy, bez względu na wiek.

- Powstało właśnie bardzo ważne miejsce dla naszego miasta. Będzie to miejsce pierwszych randek, spacerów z wózkami, rozmów seniorów siedzących na ławeczkach. Będzie to wizytówka Wyszkowa. Dziś zaczyna bić nowe serce naszego miasta na długie lata - podkreślił burmistrz Grzegorz Nowosielski.

Na placu wystąpiła Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP pod batutą honorowego obywatela miasta kapelmistrza Franciszka Józefa Bieganowskiego. Po zmroku rozpoczęto Fire Show, czyli teatr ognia, którego nie mogli doczekać się mieszkańcy. Gdy uruchomiono fontanny, rozpoczęło się prawdziwe szaleństwo. Dzieci opanowały cały plac, biegając między podświetlonymi na wiele kolorów natryskami.

REKLAMA

Aleksandra Szulc

Udostępnij:


plac Miejskiplacfontannyfire showMłodzieżowa Orkiestra Dęta

Komentarze

Zdziśka
Demoniczny, obrzydliwy pokaz. Wyszłam z córką, gdy rozpoczęło się to dziadostwo.

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Poniedziałek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Alany, Damiana, Liwii

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org