REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Wyszkowski Dzień Dziecka i Motoserce 2019 (video)

Rozrywka

2 czerwca na terenie przy Pływalni "Błękitna" w Wyszkowie odbył się Rodzinny Piknik Profilaktyczny z okazji Dnia Dziecka oraz Motoserce, czyli impreza motocyklowa, której głównym celem jest zbiórka krwi.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Gminny Dzień Dziecka tradycyjnie już został połączony z Motosercem organizowanym przez lokalny klub Free Horses MC Poland. Imprezę rozpoczęła parada ulicami miasta, w której wzięło udział wyjątkowo dużo motocykli. Dla dzieci młodszych i starszych przygotowano wiele atrakcji. Pojawiły się dmuchane zabawki, place zabaw, a także mini zoo z żywymi zwierzętami. Wśród atrakcji znalazło się także malowanie buziek, duże bańki mydlane i zabawy z klockami. W trakcie wydarzenie wolontariusze Fundacji Lepszy Los zbierali pieniądze na budowę Bajkowego Centrum Rehabilitacji w Wyszkowie. W namiocie Fundacji uczono także tańca. Swoje stoiska miała ponadto wyszkowska policja, która przez zabawę uczyła dzieci o bezpieczeństwie, grupa ratownictwa "Nadzieja" ucząca prawidłowej resuscytacji oraz Gminna Szkoła Rodzenia, która wspierała przyszłych rodziców radami i upominkami. Ośrodek Pomocy Społecznej przygotował loterię fantową, z której dochód wesprze program stypendialny Talenty Wyszkowa. Na jednym ze skrzyżowań upozorowano wypadek, podczas którego zaprezentowano, jak należy zachować się w takiej sytuacji oraz jak wygląda akcja ratownicza.

Po stronie Motoserca można było obejrzeć i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia z motocyklami biorącymi udział w imprezie, spróbować swoich sił w strzelaniu do celu czy też przejechać się segwayem. Niewątpliwie najbardziej emocjonującą częścią imprezy były pokazy kaskaderskie, a zwłaszcza skoki w wykonaniu SKY FIGHTRS, Freestyle Stunt oraz balet BobCatem, w którym udział wzięli ochotnicy. Najważniejszą częścią Motoserca była jednak możliwość oddania krwi w specjalnym ambulansie.

REKLAMA

Aleksandra Szulc

Udostępnij:


MotoserceRodzinny Piknik ProfilaktycznyDzień Dziecka

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Poniedziałek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Alany, Damiana, Liwii

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org