AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Porażka na zakończenie sezonu

Rhinos Wyszków mają za sobą najsłabszy sezon w historii klubu. Na zakończenie przegrali w Warszawie z Mets 27:6. Mimo fatalnych wyników, jedna wygrana wystarczała Rhinos do utrzymania się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

W niedzielę, 2 czerwca, Rhinos Wyszków zagrali ostatni mecz w tym sezonie. Kampania 2019 była najsłabszą w krótkiej historii klubu z Wyszkowa. "Nosorożce" do stolicy udały się walczyć o honor. Jednak niedzielne spotkanie rozgrywane na stadionie Polonii Warszawa nie rozpoczęło się po ich myśli. Gospodarze wyszli na prowadzenie 14:0 i tak zakończyła się pierwsza kwarta.

W drugiej Rhinos spisali się nieco lepiej, choć i tak górą byli gospodarze. Mets wygrali w drugiej kwarcie 7:3 i prowadzili już w cały meczu 21:3. Trzecia kwarta miała podoby przebieg, spotkanie kontrolowali miejscowi a Rhinos próbowali zdobywać kolejne punkty, udał im sie uzbierać trzy. Czwarta kwarta była najmniej ciekawa pod względem sportowym. Trudno się dziwić ponieważ zawodnicy walczyli także z upałem. Tym samym mecz zakończył się wynikiem 27:6 dla Warsaw Mets.

Rhinos zakończyli sezon i muszą sobie odpowiedzieć na pytanie, w którym kierunku chcą podążać. W tym sezonie było widać dużą nieporadność w szeregach wyszkowskiej drużyny. Jednego czego nie można im odmówić, to walki choć po wynikach trudno jej szukać. Warto przytoczyć bilans "Nosorożców" w ośmiu meczach: jedna wygrana i siedem porażek. Gorsi w całych rozgrywkach okazali się gracze Wilków Łódzkich, którzy nie wygrali ani jednego meczu, a triumf Rhinos nad nimi pozwolił utrzymać się w rozgrywkach LFA 1.

Warsaw Mets - Rhinos Wyszków 27:6