AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Stracone punkty Bugu

Piłkarze Bugu zremisowali 1:1 z AGAPE Białołęka. Wyszkowianie prowadzili do ostatniej minuty spotkania, wtedy gospodarze zdobyli gola na wagę remisu.

Wyszkowianom przyszło w niedzielę 2 czerwca rywalizować o nieco dziwnej porze. Pierwszy gwizdek meczu z AGAPE wybrzmiał o 10.00, co nie jest oczywistą porą jak na mecz piłki nożnej. Dla podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka był to niezwykle ważny mecz, ostatnio z Burzą Pilawa zdobyli trzy punkty bez gry. Piłkarze z Pilawy nie przyjechali do Wyszkowa. Jeżeli piłkarze z Wyszkowa chcieli wskoczyć na drugie miejsce tabeli, musieli wygrać w Warszawie. Początkowo ich plan przynosił rezultaty, w 26. minucie spotkania Mateusz Maciak zdobył pierwszego gola. Do przerwy rezultat nie uległ zmianie.

W drugiej części gry podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka mieli jeszcze kilka dogodnych do zdobycia bramek, jednak futbolówka nie znalazła drogi do bramki AGAPE. Kiedy wydawało się, że Bug zrealizuje swój plan i dowiezie zwycięstwo do końca, w jednej z ostatnich akcji meczu do wyrówniania doprowadzili gospodarze. Podział punktów jest nie na rękę piłkarzom z Wyszkowa. Rywale w walce o awans do IV ligi odskoczą im bowiem na dwa punkty. Prowadząca Unia oraz druga Olimpia (obydwie z Warszawy) mają po 57 punktów, Bug - 55.  Do końca sezonu zostały jeszcze dwie kolejki. W następnej wyszkowianie zagrają na wyjeździe z Promnikiem Łaskarzew, który zajmuje 12 miejsce.

AGAPE Białołęka - Bug Wyszków 1:1 (0:1)

Gol dla Bugu: M. Maciak 26'