REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Na czym polega zabieg przeszczepu włosów?

Kącik Prasowy

Piękne, gęste włosy są powodem do dumy oraz świadczą o dobrym stanie zdrowia. Niestety coraz więcej osób już w młodym wieku dotyka problem łysienia. Nadmierne wypadanie włosów może być przyczyną stresu czy wielu chorób zakaźnych i skóry. Ponadto może ono być dziedziczne. Proces postępującego łysienia można skutecznie zatrzymać, a gdy jest to niemożliwe warto zdecydować się na przeszczep.

REKLAMA

Uciążliwe łysienie androgenne

Każdy rodzaj łysienia, może mieć inną przyczynę. Częstą przyczyną utraty włosów jest łysienie androgenowe spowodowane przez gen łysienia oraz męski hormon testosteron. W zależności od siły tego genu łysienie może obejmować tonsurę, zakola, a nawet cały środek głowy. Tego typu łysienie polega na stopniowym przerzedzaniu się włosów, ale rzadko dochodzi do pełnej łysiny.

Skuteczne leczenie łysienia

Leczenie łysienia należy zawsze rozpocząć od poznania przyczyn. Gdy podczas czesania na grzebieniu zostaje coraz więcej włosów, wówczas warto skonsultować się z lekarzem. Gdy leczenie farmakologicznie nie przynosi efektów, wówczas warto zdecydować się na przeszczep włosów.

Transplantacja włosów zapewnia naturalne i trwałe efekty. Najczęściej stosuje się sprawdzone zabiegi chirurgiczne, wśród których można wymienić: FUT FUE i BHT.

Przeszczep włosów FUE jest metodą której mogą się poddawać zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Podczas zabiegu system automatycznie identyfikuje oraz wybiera najlepszej jakości zespoły mieszków włosowych nadających się do przeszczepu, jednocześnie chroniąc je przed naruszeniem naturalnej struktury. FUE jest jedyną metodą na świecie, która podczas pobierania nie uszkadza mieszków włosowych.

W drugim etapie zabiegu wykonywana jest seria nakłuć w miejscach na skórze wymagających przeszczepu. Podczas zabiegu kontrolowane są wszystkie parametry przeszczepu takie jak: odstępy między jednostkami mieszkowymi, właściwy kąt oraz głębokość nakłuć.

Czy przeszczep włosów jest bezpieczny?

Transplantacja włosów jest w pełni bezpieczną metodą małoinwazyjną. Podczas zabiegu nie jest wymagane zakładanie szwów. Ponadto na głowie nie pozostają nieestetyczne blizny, a zabieg ten nie wiąże się z długotrwałą rekonwalescencją, a skóra głowy skutecznie goi się w przeciągu zaledwie trzech dni. Dzięki temu każdy pacjent może szybko wrócić do pracy ze zmienioną fryzurą. Warto jednak skorzystać z porady specjalistów z jackstronghair.pl i wybrać odpowiednią doświadczoną klinikę przeprowadzającą tego typu zabiegi. Włosy po takim przeszczepie wyglądają jak naturalne oraz dobrze się układają. Można je bez problemu normalnie czesać, ścinać i farbować. Warto więc poddać się takiemu zabiegowi, aby móc znów cieszyć się pięknymi i w pełni zdrowymi włosami.

Art. promocyjny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

14
Poniedziałek
Październik 2019
Październik
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
30
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
123
imieniny:
Alany, Damiana, Liwii

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org