REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Makowianin Rafał Jaźwiński zajmie się promocją powiatu wyszkowskiego

Powiat

Rafał Jaźwiński został nowym naczelnikiem Wydziału Promocji i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Wyszkowie. W odpowiedzi na nabór na to stanowisko wpłynęła jedna oferta. Wydział ma przejąć zadania Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu, który zostanie zlikwidowany w sierpniu.

REKLAMA

Jest absolwentem politologii (specjalności: marketing polityczny oraz europeistyka), historii i pedagogiki Akademii Humanistycznej im. Aleksandra Gieysztora. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu edytorstwa (Polska Akademia Nauk) i administrowania funduszami unijnymi (Szkoła Główna Handlowa). W czasie swoich studiów organizował w ramach prac samorządu studenckiego, którego w roku akademickim 2006/07 był przewodniczącym, szereg imprez naukowych, kulturalnych, rozrywkowych i sportowych m.in. pułtuskie juwenalia oraz Pułtuski Festiwal Teatrów Niezależnych „ATENA”.  W latach 2007-2019 otrzymywał trzykrotnie prestiżowe stypendium z rąk Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego za osiągnięcia w nauce oraz był stypendystą programu Erasmus Mundus.

Rafał Jaźwiński zdobywał doświadczenie zawodowe współpracując z czołowymi organizacjami działającymi w obszarze non profit/trzecim sektorze m.in. Fundacją im. Stefana Batorego i UNICEF Polska oraz lokalnymi organizacjami pozarządowymi, gównie działającymi na terenie województwa mazowieckiego. W Biurze Promocji i Karier Akademii Humanistycznej zajmował się organizacją konferencji, public relations, reklamą prasową oraz tworzeniem strategii reklamowej uczelni. Przez ostatnie sześć lat był pracownikiem Gimnazjum Joanny Białobrzeskiej DIDASKO. Ma dwuletnie doświadczenie związane z pełnieniem funkcji kierowniczych w projektach dofinansowanych ze środków unijnych i krajowych, które opiewały na łączną sumę 1,5 mln PLN. Jest wiceprezesem Fundacji „Kocham Maków”, gdzie odpowiada za organizację pracy, pozyskiwanie funduszy, organizację i prowadzenie imprez, współpracę z JST i innymi organizacjami pozarządowymi. Organizacja pozarządowa w ciągu kilku ostatnich lat zorganizowała kilkadziesiąt imprez sportowych, e-sportowych, kulturalno-naukowych oraz z zakresu tematów społeczno-obywatelskich.

Ma 37 lat i jest mieszkańcem Makowa Mazowieckiego. Prywatnie jest wielkim miłośnikiem kina, literatury pięknej (szczególnie francuskiej i rosyjskiej) oraz komiksu amerykańskiego. Interesuje się także polityką i piłką nożną.

Do zadań wydziału promocji i rozwoju należą zadania z zakresu:

  • współpracy z organizacjami pozarządowymi, ochrony zdrowia i pomocy społecznej,
  • obsługi informatycznej i Biuletynu Informacji Publicznej,
  • promocji i komunikacji z mediami,
  • koordynacji działalności na terenie powiatu w zakresie organizacji imprez kulturalnych i sportowych (w tym zadania oraz organizacja zawodów szkolnego związku sportowego przejęte bezpośrednio z likwidowanego Powiatowego Ośrodka Kultury i Sportu), opracowywanie powiatowego kalendarza wydarzeń,
  • współpraca z gminnymi ośrodkami kultury i sportu,
  • organizacja uroczystości patriotycznych oraz imprez o charakterze kulturalnym, sportowym i promocyjnym.

Z uwagi na obecną pracę nowy naczelnik pracę w Wyszkowie rozpocznie od niepełnego wymiaru etatu. Na pełnym etacie zacznie pracować pod koniec czerwca.

Źródło: Powiat Wyszkowski

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


Rafał Jaźwińskipowiat wyszkowskipromocjanaczelnikstarostwo powiatowe w Wyszkowie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

23
Czwartek
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Leoncjusza, Michała, Renaty

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org