REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Portal weselny – dlaczego warto się zarejestrować

Kącik Prasowy

Choć przygotowania do ślubu dają wiele radości, wymagają również czasu, zaangażowania i pracy. Wszystko należy planować z głową, trzeba też pamiętać o ograniczeniach, jakie nakłada budżet weselny. Dobry plan działania i bieżące kontrolowanie wszystkich wydatków to podstawa. Podpowiadamy, że można nieco ułatwić sobie organizację tego wyjątkowego dnia, jak? Wystarczy kilka kliknięć i rejestracja w portalu ślubnym zaplanuj-ślub.pl

REKLAMA

Portal ślubny zaplanuj-ślub.pl – co to takiego?

Zaplanuj-ślub.pl to portal ślubny stworzony dla wszystkich narzeczonych. W portalu znajdziecie wiele funkcji, które usprawnią organizację tego ważnego dnia i sprawią, że nie pogubicie się w wydatkach i wszystkich sprawach, które macie na głowie. Aby korzystać z konta narzeczonych wystarczy tylko zarejestrować się w portalu. Rejestracja jest bardzo prosta i przebiega sprawnie. Co zyskujecie po rejestracji? Już wyjaśniamy!

  • Lista zadań – w panelu narzeczonych będziecie mogli stworzyć przejrzystą listę zadań i na bieżąco ją edytować.
  • Budżet weselny – w wydatkach weselnych łatwo się pogubić, dobrze jest dokładnie zapisywać wszystkie zamknięte rachunki, wpłacone zaliczki i kwoty, które jeszcze trzeba uregulować. W omawianym planerze ślubnym będzie to o wiele łatwiejsze niż na kartce papieru.
  • Kalendarz – chyba wszyscy narzeczeni odliczają czas do ślubu i wesela, specjalny kalendarz w naszym portalu zrobi to za Was!
  • Zapisywanie ofert – organizacja ślubu to w dużej mierze wyszukiwanie ofert, porównywanie ich, szukanie najlepszych rozwiązań. W planerze możecie zapisywać różne oferty i później bez problemu do nich wrócić. Dzięki temu zaoszczędzicie sporo czasu.

W czym jeszcze portal ślubny może Wam pomóc?

Wymienione powyżej funkcje to oczywiście nie koniec. W portalu zaplanuj-slub.pl znajdziecie mnóstwo ofert z różnych stron polski – dostępne są oferty samochodów do ślubu, sal weselnych, fotografów a nawet salonów z sukienkami ślubnymi czy biżuterią. W omawianym portalu ślubnym znajdziecie niemal wszystkie usługi i produkty, których przed ślubem szuka każda para. W jednym miejscy dostępnych jest ponad 500 ofert z branży ślubnej, a to duże ułatwienie.

Poradnik ślubny

Kolejna przydatna rzecz w portalu zaplanuj-slub.pl to poradnik ślubny. W poradniku znajdziecie artykuły opisujące koszty wesela, informacje na temat przesądów ślubnych, propozycje przystawek weselnych czy konkursów, jakie można zorganizować podczas wesela. Jak widać portal ślubny zaplanuj-slub.pl jest dużą pomocą i może znacznie ułatwić wielkie przygotowania. Na koniec pozostaje nam tylko zachęcić narzeczonych do rejestracji.

Art. promocyjny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org