REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Drukarnia stacjonarna w Warszawie - Jaką wybrać? Podpowiadamy

Kącik Prasowy

W czasach ogromnej konkurencji oryginalne materiały reklamowe są bardzo istotne. Czytelne ulotki, porządne wizytówki, przykuwające uwagę plakaty i bandery to podstawa. Na rynku, a w szczególności w Warszawie znajdziemy wiele drukarni, które specjalizują się w druku różnego typu materiałów.

REKLAMA

Rozbudowana oferta

Drukarnie dysponują coraz lepszymi maszynami i korzystają z innowacyjnych technologii, dzięki temu realizacje wszelkiego typu zleceń przebiegają bardzo sprawnie, wydruki są wyraźne, kolory intensywne, a całość doskonale się prezentuje. Ponadto, dobrej jakości tusze i porządne podłoże do druku, na przykład papier o wysokiej gramaturze sprawiają, że wydruki nie blakną i nie rozmazują się, a to jest bardzo ważne w przypadku materiałów zewnętrznych.

Bardzo ciekawą ofertę przygotowała Copy General. To drukarnia, która powstała w latach 80. XX wieku w USA, w Warszawie firma działa od 1993 roku. Omawiana drukarnia w Warszawie ma na koncie wiele różnorodnych realizacji i może pochwalić się doskonałym portfolio.

Copy General

Jak już wspomnieliśmy, oferta omawianej drukarni w Warszawie jest bardzo rozbudowana. Na początku warto zaznaczyć, że drukarnia oferuje przygotowanie projektów graficznych. Specjaliści przygotują logo, oryginalne grafiki i zadbają o kreację wizualną firmy. Każdy projekt przygotowywany jest indywidualnie, na podstawie dostarczonego briefu. Podczas tworzenia projektów wykorzystywane są kolory z palety barw CMYK jak i RGB.

Przygotowanie projektów graficznych to zaledwie niewielka część oferty firmy. Copy General oferuje druk na różnego typu podłożach – zarówno na papierze, jak również na tkaninach i folii. Drukarnia specjalizuje się w druku różnego typu materiałów. W zakresie usług firmy mieszczą się:

  • druk broszur, ulotek, plakatów, wizytówek
  • druk dyplomów, certyfikatów, świadectw
  • przygotowanie folderów i katalogów
  • fotoksiążki w oprawie szytej i kanałowej
  • druk fototapet
  • druk wielkoformatowy
  • druk materiałów szkoleniowych
  • druk banerów, rollupów

Ponadto, drukarnia Copy General zajmuje się przygotowaniem magnesów reklamowych, smyczy, opakowań i pudełek.

Kolejnym obszarem usług drukarni jest kopiowanie, skanowanie, laminowanie dokumentów, druk zdjęć oraz przygotowanie pieczątek firmowych.

Warto tutaj wspomnieć również o tym, że omawiana drukarnia w Warszawie zapewnia sprawną realizację. Zamówienia realizowane są z dnia na dzień, a dzięki temu czas oczekiwania skrócony jest do minimum, często jest mniej niż 24 h.

Na koniec pozostaje nam tylko dodać, że przygotowane przez omawiana drukarnię materiały robią duże wrażenie i podpowiedzieć, że warto zapoznać się z ofertą Copy General.

Art. promocyjny

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org