AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Escola Varsovia minimalnie lepsza od Bugu

Piłkarze Bugu Wyszków wrócili bez punktów z wyjazdowego meczu z Escolą Varsovia. Drużyna ze stolicy pokonała podopiecznych Arkadiusza Mielczarczyka 2:1.

W dwudziestej kolejce rozgrywek ligi okręgowej Escola Varsovia podejmowała Bug Wyszków. Był to niezwykle ciekawy mecz, ponieważ obydwie drużyny sąsiadowały ze sobą w tabeli. Gra toczyła się o piąte miejsce, przed niedzielnym starciem zajmowali je podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka.

Dla wyszkowian spotkanie rozpoczęło się znakomicie. Już w dziewiątej minucie gola dla Bugu zdobył Nico Wouters. Dziesięć minut później wyrównali gospodarze, a w dwudziestej ósmej Escola wyszła na prowadzenie.

- Przegrywamy mecz, który powinniśmy co najmniej zremisować. Skuteczność gości, w przeciwieństwie do warszawian, była jednak słabiutka - podsumowali na swoim fanpage wyszkowianie.

Gracze ze stolicy dzięki trzem punktom przeskoczyli Bug w tabeli. Podopieczni Arkadiusza Mielczarczyka spadli na szóstą lokatę. W Wielki Piątek piłkarze Bugu zagrają z Marcovią Marki, która plasuje się na ósmym miejscu w ligowej tabeli.

Escola Varsovia - Bug Wyszków 2:1 (2:1)

Bramka dla Bugu: Wouters 9'

1.  Olimpia Warszawa 20 44 48-24
2.  Świt II Nowy Dwór Mazowiecki 20 42 51-16
3.  Mazur Radzymin 20 41 43-19
4.  Unia Warszawa 20 41 43-22
5.  Escola Varsovia Warszawa 20 36 53-26
6.  Bug Wyszków 20 35 40-37