REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Orzysz CUP 2019. "Młode Wilki" z UKS Zabrodzie na podium

Sport

7 i 8 kwietnia w Orzyszu został rozegrany Ogólnopolski Turniej Unihokeja Orzysz CUP 2019. Uczniowski Klub Sportowy Młode Wilki Zabrodzie wystawił do rozgrywek drużyny w dwóch kategoriach. Dla naszych zespołów udział w zawodach zakończył się wielkim sukcesem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Turniej zorganizowano dla pięciu kategorii: U - 9 (dzieci), U - 11 (dziewczęta), U - 11 (chłopcy), U - 13 (dziewczęta) oraz U - 13 (chłopcy). Do dwóch z nich (G - 13 i B - 13) swoje drużyny zgłosił UKS Młode Wilki Zabrodzie. W całym turnieju w ciągu dwóch dni rozegrano łącznie 44 mecze.

Uczestnicy turnieju:

Kategoria G - 13 dziewczęta rocznik 2006 i młodsze:

Grupa A – UKS Młode Wilki Zabrodzie, UKS Jedynka Orzysz, UKS Biedronka Chudek, 18+VAT Mamy (poza konkursem)

Grupa B – MLUKS Jedynka Trzebiatów, UKS Orlęta Warszawa, UKS Gródek, SP Baniocha

Kategoria B - 13 chłopcy rocznik 2006 i młodsi:

Grupa A – ULKS Józefina, UKS Młode Wilki Zabrodzie, SP Baniocha

Grupa B – UKS Jedynka Orzysz, UKS Orlęta Warszawa, UKS Biedronka Chudek

Kategoria G - 11 dziewczęta rocznik 2008 i młodsze:

UKS Orlęta Warszawa, UKS Jedynka Orzysz, MLUKS Jedynka Trzebiatów

Kategoria B - 11 chłopcy rocznik 2008 i młodsi:

ULKS Józefina, UKS Orlęta Warszawa, UKS Floorball Gorzów Wielkopolski, UKS Jedynka Orzysz

Kategoria U - 9 dzieci rocznik 2010 i młodsi:

UKS Jedynka Orzysz I, UKS Jedynka Orzysz II, MLUKS Jedynka Trzebiatów

Wyniki meczów w kategorii G - 13 grupa A:

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Biedronka Chudek 4 : 0 (1:0, 3:0)

UKS Jedynka Orzysz - UKS Biedronka Chudek 3 : 0 (2:0, 1:0)

UKS Jedynka Orzysz- UKS Młode Wilki Zabrodzie 2 : 4 (2:2, 0:2)

Kolejność końcowa grupy A G - 13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie            6 pkt           9 : 4 – awans do finału

II - UKS Jedynka Orzysz                     3 pkt           6 : 6

III - UKS Biedronka Chudek                0 pkt           1 : 9

Wyniki meczów w kategorii G - 13 grupa B

UKS Orlęta Warszawa - SP Baniocha 1 : 3 (1:2, 1:1)

UKS Orlęta Warszawa - MLUKS Jedynka Trzebiatów 2 : 3 (0:2, 2:1)

UKS Gródek - UKS Orlęta Warszawa 2 : 0 (1:0, 1:0)

SP Baniocha - MLUKS Jedynka Trzebiatów 1 : 5 (0:5, 1:0)

UKS Gródek - MLUKS Jedynka Trzebiatów 1 : 4 (1:1, 0:3)

UKS Gródek - SP Baniocha 2 : 1 (1:1, 1:0)

Kolejnośc końcowa grupy B G - 13

I - MLUKS Jedynka Trzebiatów    9 pkt           12 : 4 – awans do finału

II - UKS Gródek                             6 pkt           5 : 5

III - SP Baniocha                           3 pkt           5 : 9

IV - UKS Orlęta Warszawa            0 pkt           4 : 8

Mecz o I miejsce (G - 13)

UKS Młode Wilki Zabrodzie MLUKS Jedynka Trzebiatów 4 : 1 (3:0, 1:1)

Tabela końcowa kategorii G - 13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie

II - MLUKS Jedynka Trzebiatów

III - UKS Gródek

IV - UKS Jedynka Orzysz

V - SP Baniocha

VI - UKS Biedronka Chudek

VII - UKS Orlęta Warszawa

PK - 18 + VAT Mamy Orzysz

Najlepsze zawodniczki kategorii G - 13

- Maria Połodziuk – UKS Młode Wilki Zabrodzie

- Wiktoria Zarecka – MLUKS Jedynka Trzebiatów

- Gabriela Bura – UKS Gródek

- Ewelina Filipowicz – UKS Jedynka Orzysz

- Wioletta Karaluch – SP Baniocha

- Karolina Bączek – UKS Biedronka Chudek

- Lila Karapetijan – UKS Orlęta Warszawa

- Natalia Łagosz – 18 + Vat Mamy Orzysz

Wyniki meczów kategorii B - 13 grupa A

SP Baniocha - UKS Józefina 0 : 3 (0:2, 0:1)

UKS Młode Wilki Zabrodzie  - SP Baniocha 2 : 1 (1:0, 1:1)

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Józefina 4 : 1 (3:0, 1:1)

Kolejność końcowa grupy A B - 13

I - UKS Młode Wilki Zabrodzie        6 pkt  6 : 2 – awans do półfinału

II - UKS Józefina                             3 pkt  4 : 4 – awans do półfinału

III - SP Baniocha                             0 pkt  1 : 5

Wyniki meczów kategorii B - 13 grupa B

UKS Jedynka Orzysz - UKS Orlęta Warszawa 0 : 3 (0:2, 0:1)

UKS Biedronka Chudek - UKS Orlęta Warszawa 1 : 2 (1:1, 0:1)

UKS Biedronka Chudek - UKS Jedynka Orzysz 4 : 5 (2:3, 2:2)

Kolejnośc końcowa grupy B B - 13

I - UKS Orlęta Warszawa            6 pkt  5 : 1 – awans do półfinału

II - UKS Jedynka Orzysz             3 pkt  5 : 7 – awans do półfinału

III - UKS Biedronka Chudek        0 pkt  5 : 7

Półfinały B - 13

UKS Młode Wilki Zabrodzie - UKS Jedynka Orzysz 1 : 0 (0:0, 1:0)

UKS Orlęta Warszawa - ULKS Józefina 6 : 2 (3:0, 3:2)

Mecz o III miejsce:

UKS Jedynka Orzysz - ULKS Józefina 2 : 4 (0:2, 2:2)

Mecz o I miejsce:

UKS Orlęta Warszawa - UKS Młode Wilki Zabrodzie 5 : 0 (4:0, 1:0)

Tabela końcowa kategorii B - 13

I - UKS Orlęta Warszawa

II - UKS Młode Wilki Zabrodzie

III - ULKS Józefina

IV – UKS Jedynka Orzysz

V - UKS Biedronka Chudek

VI - SP Baniocha

Najlepsi zawodnicy kategorii B - 13

- Piotr Ziułkowski – UKS Orlęta Warszawa

- Jakub Ruszczak – UKS Młode Wilki Zabrodzie

- Albert Tengi-Olczak – ULKS Józefina

- Andrzej Kowalczyk – UKS Jedynka Orzysz

- Jakub Mroczkowski – UKS Biedronka Chudek

- Dominik Kuciński – SP Baniocha

UKS Młode Wilki Zabrodzie:

Skład drużyny dziewcząt G-13:

Kinga Skoczeń, Martyna Redlicka, Lilianna Getka, Julia Perlan, Natalia Wójcik, Ewelina Kryszkiewicz, Kinga Buczna, Maria Ruszczak, Maria Połodziuk (kapitan), Natalia Górecka, Natalia Wielgolaska, Anna Zaręba

Skład drużyny chłopców B-13:

Szymon Izdebski, Piotr Górski, Jakub Banasiak, Michał Jusiński, Mateusz Kochański, Jakub Ruszczak (kapitan), Adam Galicki, Maciej Kaczyński

Osoba towarzysząca: Oliwia Staśkiewicz

Opiekunowie:  Sylwia Zaręba, Maciej Mędrzycki

Wszystkie zespoły w każdej kategorii otrzymały pamiątkowe dyplomy i puchary. Najlepsze zawodniczki i najlepsi zawodnicy turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki rzeczowe. Puchary i nagrody uczestnikom turnieju wręczali Anna Pilarczyk - przewodnicząca Rady Miejskiej w Orzyszu oraz Bogdan Kraszewski - dyrektor Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Orzyszu. Turniej w Orzyszu dla Młodych Wilków z Zabrodzia był wyjątkowo udany. Gratulujemy wspaniałej postawy i osiągniętego wyniku!

                                                                                                                                                                                                 Źródło: Zespół Szkolno - Przedszkolny w Zabrodziu

REKLAMA
Monika Grzelecka

Udostępnij:


powiat wyszkowskiZabrodzieturniej unihokejaOrzysz CUP 2019Uczniowski Klub Sportowy Młode Wilki Zabrodzie

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

19
Niedziela
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Celestyny, Iwony, Piotra

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org