REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pizza z... poparciem dla strajkujących nauczycieli

Miasto

"Popieramy Was" i "Jesteśmy z Wami" - takie miłe gesty wsparcia dla strajkujących nauczycieli przekazały wraz z zamówieniem do szkół wyszkowskie pizzerie "Manhattan" i "Da Grasso".

REKLAMA

Środa, 10 kwietnia, była trzecim dniem strajku w polskich szkołach. W Wyszkowie od protestu nie odstąpiła żadna z placówek. Pojedynczy nauczyciele zawiesili strajk na czas egzaminów gimnazjalnych. Strajkujący nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida oraz Szkoły Podstawowej nr 5 spotkali się z miłymi gestami poparcia ze strony wyszkowskich pizzerii. Na pudełkach, w które zapakowane było jedzenie, pracownicy pizzerii napisali: "Popieramy Was" i "Jesteśmy z Wami". Lokale przekazały także darmowe pizze strajkującym.

W czwartek, 11 kwietnia, kolejny dzień strajku a dla gimnazjalistów - druga sesja egzaminu gimnazjalnego. Już wiadomo, że akcja strajkowa została zawieszona w Szkole Podstawowej w Jackowie Górnym. 

- W czwartek, 11 kwietnia wracamy do zajęć szkolnych - poinformowała placówka na swoim FB.

PS. Słyszeliście o innych gestach solidarności ze strajkującymi nauczycielami? Dajcie nam o tym znać na: kontakt@tubawyszkowa.pl

 

REKLAMA
Elwira Czechowska

Udostępnij:


strajkZNPnauczycieleszkołaWyszkówgmina WyszkówpizzapizzeriaManhattan WyszkówDa Grasso

Komentarze

Piotrek
Powstały teraz 3 grupy nauczycieli: ✔Bandyci - grożą z niskich pobudek skrzywdzeniem dzieci ✔Tchórze - służą bandytom ze strachu lub źle pojętej lojalności ✔Pedagodzy - chcą zminimalizować krzywdę uczniów. Uważają że dzieci nie powinny cierpieć z powodu konfliktów dorosłych
Ola
To ma być strajk?!?!! Że pizzę się zamawia do szkoły? Zawsze inaczej pojmowałam strajku.... Im w to graj, jeszcze niech drinki sobie zamówią!!!!
Piotr
Wszyscy uczniowie powinni swoje kieszonkowe, zamiast wydawać je na czipsy i cole, oddać strajkujacym nauczycielom na pensje i pizze
Janek
Nauczyciele dający dzieciom przykład, jak prawidłowo się odżywiać zwłaszcza będąc w szkole :D Porażka :D
Anastazja
Pracuje 40h /tydzień, skończyłam studia i znam języki obce. Wakacji 2 tyg, ferie jak się uda. Zarobki 3 tys Nauczyciel 18h/tydzień, studia, języki zależy. Wakacji 2 miesiące, ferii 2 tyg, przerw świątecznych nawet nie doliczę się. A o co Wam chodzi???
Jola
Ile zapłaciliście Tubie Wyszkowa za tą reklamę????

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Co to ? Pierwsze słyszę że w Zabrodziu coś obniżyli. Chyba podwyższyli i to jak tylko przyszli.
S
Pandemia nie przeszkadza w odbiorze odpadów
Jestm bardzo ciekawy gdzie jest prowadzona ta dezynfekcjia ? Chyba nie na tym pszoku w Wyszkowie ?
K
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
Jak tak się zastanowić, to w Wyszkowie jest trochę jak w takim westernowym miasteczku na dzikim zachodzie. Wszystkim rządzi burmistrz i jego świta i nic nie można z tym zrobić????????????!!!!!!!! A Pani K. - no cóż każdy kto miał z tą panią do czynienia wie o czym pisze Krysia.
już nie wyszkowianka

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

REKLAMA

pl.jooble.org