REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Pizza z... poparciem dla strajkujących nauczycieli

Miasto

"Popieramy Was" i "Jesteśmy z Wami" - takie miłe gesty wsparcia dla strajkujących nauczycieli przekazały wraz z zamówieniem do szkół wyszkowskie pizzerie "Manhattan" i "Da Grasso".

REKLAMA

Środa, 10 kwietnia, była trzecim dniem strajku w polskich szkołach. W Wyszkowie od protestu nie odstąpiła żadna z placówek. Pojedynczy nauczyciele zawiesili strajk na czas egzaminów gimnazjalnych. Strajkujący nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego im. C.K. Norwida oraz Szkoły Podstawowej nr 5 spotkali się z miłymi gestami poparcia ze strony wyszkowskich pizzerii. Na pudełkach, w które zapakowane było jedzenie, pracownicy pizzerii napisali: "Popieramy Was" i "Jesteśmy z Wami". Lokale przekazały także darmowe pizze strajkującym.

W czwartek, 11 kwietnia, kolejny dzień strajku a dla gimnazjalistów - druga sesja egzaminu gimnazjalnego. Już wiadomo, że akcja strajkowa została zawieszona w Szkole Podstawowej w Jackowie Górnym. 

- W czwartek, 11 kwietnia wracamy do zajęć szkolnych - poinformowała placówka na swoim FB.

PS. Słyszeliście o innych gestach solidarności ze strajkującymi nauczycielami? Dajcie nam o tym znać na: kontakt@tubawyszkowa.pl

 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


strajkZNPnauczycieleszkołaWyszkówgmina WyszkówpizzapizzeriaManhattan WyszkówDa Grasso

Komentarze

Piotrek
Powstały teraz 3 grupy nauczycieli: ✔Bandyci - grożą z niskich pobudek skrzywdzeniem dzieci ✔Tchórze - służą bandytom ze strachu lub źle pojętej lojalności ✔Pedagodzy - chcą zminimalizować krzywdę uczniów. Uważają że dzieci nie powinny cierpieć z powodu konfliktów dorosłych
Ola
To ma być strajk?!?!! Że pizzę się zamawia do szkoły? Zawsze inaczej pojmowałam strajku.... Im w to graj, jeszcze niech drinki sobie zamówią!!!!
Piotr
Wszyscy uczniowie powinni swoje kieszonkowe, zamiast wydawać je na czipsy i cole, oddać strajkujacym nauczycielom na pensje i pizze
Janek
Nauczyciele dający dzieciom przykład, jak prawidłowo się odżywiać zwłaszcza będąc w szkole :D Porażka :D
Anastazja
Pracuje 40h /tydzień, skończyłam studia i znam języki obce. Wakacji 2 tyg, ferie jak się uda. Zarobki 3 tys Nauczyciel 18h/tydzień, studia, języki zależy. Wakacji 2 miesiące, ferii 2 tyg, przerw świątecznych nawet nie doliczę się. A o co Wam chodzi???
Jola
Ile zapłaciliście Tubie Wyszkowa za tą reklamę????

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org