REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

1000 drzew od harcerzy

Turystyka

Krąg Instruktorski My Syny Mazowsza przy współpracy z Nadleśnictwem Wyszków zabrał 6 kwietnia harcerzy wyszkowskiego Hufca ZHP na pełną wrażeń wędrówkę po okolicznych lasach. Impreza przebiegała pod hasłem pozdrowienia leśników: „Darz Bór”.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Na uczestników czekały najróżniejsze zadania: strzelanie z wiatrówki, budowanie własnego drewnianego domku czy trasa po azymutach. Nie zabrakło również małego sprawdzianu ze znajomości liści czy tropów leśnych zwierząt oraz fizycznej pracy w postaci przepiłowania kawałka drewna na czas. Na końcu trasy czekało najważniejsze zadanie: zasadzenie sadzonek sosny na wyznaczonym miejscu. Harcerze posadzili ich aż 1000! Na pamiątkę ich pracy została postawiona tablica z adekwatnym napisem, którą możecie sami zobaczyć w okolicach dawnej gajówki Leszczydół-Nowiny. Po wspólnym ognisku z kiełbaskami tradycyjnie zakończono imprezę apelem. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy za udział w wydarzeniu, a nagroda za pierwsze miejsce powędrowała do patrolu Dzieci lasu z 23 WDH Baszta K-2. Serdecznie gratulujemy!

PS. Harcerze dziękują Nadleśnictwu Wyszków za współorganizację tej imprezy. Bez Was nie byłaby ona możliwa! Podziękowania należą się również:

- piekarni Oskroba Wyszków - Jan Kopiejewski

- masarni J. i R. Królik Zabrodzie

- panu Tomaszowi Szubie

- firmie Rokmar - R. Sieńkowski

KI My Syny Mazowsza

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

WYDARZENIA

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org