REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Ech, Mała…”, czyli 40-lecie pracy artystycznej Ireny Zdunek

Kultura

6 kwietnia w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbył się koncert z okazji 40-lecia pracy artystycznej Ireny Zdunek. Podczas tego niezwykłego wydarzenia towarzyszyli jej na scenie goście specjalni oraz podoopieczni z prowadzonej przez nią Rewii Dziecięcej „Sylaba” oraz Studia Piosenki.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Bohaterką dzisiejszego wieczoru jest oczywiście pani Irena Zdunek, na co dzień pracująca z Rewią Dziecięcą „Sylaba” i solistami Studia Piosenki Wyszkowskiego Ośrodka Kultury - podkreśliła prowadząca, Nina Wilczyńska. - Śpiew był jej pasją od zawsze. Dziś z sukcesami kształci młodych, utalentowanych wokalistów. Ten rok jest dla niej szczególny. Jej życiowe dzieło, Rewia Dziecięca „Sylaba”, obchodzi 35. urodziny, ona zaś 40 - lecie pracy zawodowej - kontynuowała.

Podczas jubileuszowego koncertu oprócz Ireny Zdunek na scenie pojawili się także goście: Artur Miernicki, członek zespołu „Po godzinach”, tworzonego przez nauczycieli muzyki i instruktorki tańca oraz podopieczni z Rewii Dziecięcej „Sylaba” i wokalistki ze Studia Piosenki - Wiktoria Kukwa oraz nagradzany na wielu konkursach krajowych i zagranicznych Zespół Wokalny „I”. Po latach na jednej scenie Irena Zdunek zaśpiewała ze swoim nauczycielem Krzysztofem Heeringiem.

- Współpraca artystyczna przerodziła się z czasem w wielką przyjaźń, która trwa do dziś - podkreśliła prowadząca.

Publiczność koncertu mogła usłyszeć nie tylko specjalnie wybrany repertuar znanych i lubianych piosenek, ale również utwory autorstwa samej Ireny Zdunek. Gwiazda wieczoru została nagrodzona gromkimi oklaskami na stojąco i głośno odśpiewanym "Sto lat". Publiczność nie wypuściła jej ze sceny bez bisu.

REKLAMA
Aleksandra Szulc

Udostępnij:


Irena ZdunekStudio PiosenkiRewia Dziecięca SylabaWOK Hutnik

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Obniżyć diety nie tak łatwo
Co to ? Pierwsze słyszę że w Zabrodziu coś obniżyli. Chyba podwyższyli i to jak tylko przyszli.
S
Pandemia nie przeszkadza w odbiorze odpadów
Jestm bardzo ciekawy gdzie jest prowadzona ta dezynfekcjia ? Chyba nie na tym pszoku w Wyszkowie ?
K
Skarga do CBA bez rozpatrzenia
Jak tak się zastanowić, to w Wyszkowie jest trochę jak w takim westernowym miasteczku na dzikim zachodzie. Wszystkim rządzi burmistrz i jego świta i nic nie można z tym zrobić????????????!!!!!!!! A Pani K. - no cóż każdy kto miał z tą panią do czynienia wie o czym pisze Krysia.
już nie wyszkowianka

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

30
Sobota
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Ferdynanda, Gryzeldy, Zyndrama

REKLAMA

pl.jooble.org