REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

„Ech, Mała…”, czyli 40-lecie pracy artystycznej Ireny Zdunek

Kultura

6 kwietnia w Wyszkowskim Ośrodku Kultury „Hutnik” odbył się koncert z okazji 40-lecia pracy artystycznej Ireny Zdunek. Podczas tego niezwykłego wydarzenia towarzyszyli jej na scenie goście specjalni oraz podoopieczni z prowadzonej przez nią Rewii Dziecięcej „Sylaba” oraz Studia Piosenki.

Galeria zdjęć


REKLAMA

- Bohaterką dzisiejszego wieczoru jest oczywiście pani Irena Zdunek, na co dzień pracująca z Rewią Dziecięcą „Sylaba” i solistami Studia Piosenki Wyszkowskiego Ośrodka Kultury - podkreśliła prowadząca, Nina Wilczyńska. - Śpiew był jej pasją od zawsze. Dziś z sukcesami kształci młodych, utalentowanych wokalistów. Ten rok jest dla niej szczególny. Jej życiowe dzieło, Rewia Dziecięca „Sylaba”, obchodzi 35. urodziny, ona zaś 40 - lecie pracy zawodowej - kontynuowała.

Podczas jubileuszowego koncertu oprócz Ireny Zdunek na scenie pojawili się także goście: Artur Miernicki, członek zespołu „Po godzinach”, tworzonego przez nauczycieli muzyki i instruktorki tańca oraz podopieczni z Rewii Dziecięcej „Sylaba” i wokalistki ze Studia Piosenki - Wiktoria Kukwa oraz nagradzany na wielu konkursach krajowych i zagranicznych Zespół Wokalny „I”. Po latach na jednej scenie Irena Zdunek zaśpiewała ze swoim nauczycielem Krzysztofem Heeringiem.

- Współpraca artystyczna przerodziła się z czasem w wielką przyjaźń, która trwa do dziś - podkreśliła prowadząca.

Publiczność koncertu mogła usłyszeć nie tylko specjalnie wybrany repertuar znanych i lubianych piosenek, ale również utwory autorstwa samej Ireny Zdunek. Gwiazda wieczoru została nagrodzona gromkimi oklaskami na stojąco i głośno odśpiewanym "Sto lat". Publiczność nie wypuściła jej ze sceny bez bisu.

REKLAMA
Aleksandra Szulc

Udostępnij:


Irena ZdunekStudio PiosenkiRewia Dziecięca SylabaWOK Hutnik

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Piątek
Maj 2019
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Joanny, Zdenka, Zuzanny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org