WKS pewnie triumfuje w Markach

Autor: Marcin Pieniążek

Sport | Środa, 27 mar 2019 08:06

WKS Rząśnik bez problemów pokonał Marcovię II Marki. Rząśniczanie wygrali 5:1.

Zespół WKS Rząśnik, który po rundzie jesiennej nie był w zbyt dobrych humorach, w niedzielę 24 marca rozbił 5:1 Marcovię II Marki i z optymizmem może myśleć o utrzymaniu w A-klasie. Z pewnością dużym impulsem i podniesieniem jakości sportowej drużyny z Rząśnika było przyjście czterech piłkarzy z Bugu Wyszków.

WKS mocno rozpoczął spotkanie i już w pierwszej akcji meczu gola zdobył Marcin Kowalczyk. W pierwszej części meczu trafili jeszcze Łukasz Piątek i Michał Piotrowski. W drugiej połowie dwa gole zdobył Andrzej Akier. Dodatkowo na uwagę zasługuje postawa bramkarza ekipy z Rząśnika. W pierwszej połowie Łukasz Rogulski obronił rzut karny, ale w końcówce skapitulował po drugiej jedenastce. Dzięki wygranej w Markach WKS przeskoczył w tabeli o jedną pozycję. W tej chwili podopieczni Marka Kucharczyka znajdują się na 11. miejscu w rozgrywkach A-klasy.

WKS Rząśnik - Marcovia II Marki 5:1