REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Inauguracja nowego sezonu w Parku Linowym "Leśna Frajda" w Deskurowie!

Turystyka

Od 6 czerwca ponownie zapraszamy do Parku Linowego "Leśna Frajda" na nowy sezon pełen atrakcji na świeżym powietrzu. Także w tym roku na odwiedzających czekają nowości.

REKLAMA

Zwykle wraz z nadjeściem wiosny i sprzyjającej pogody proponowaliśmy aktywny i zabawny dzień w "Leśnej Frajdzie". Tym razem jednak na inaugurację sezonu trzeba było zaczekać przez epidemię koronawirusa. Tym bardziej złaknieni ruchu, leśnego powietrza skorzystajmy jednak z oferty tego jedynego parku linowego w naszej najbliższej okolicy. 

6 czerwca o godz. 11.00 "Leśna Frajda" zainauguruje piąty sezon swojej działalności w kompleksie leśnym w Deskurowie. Zapraszamy dzieci z całymi rodzinami do wspólnej zabawy i aktywnego spędzania czasu. Zachęcamy do skorzystania ze wszystkich atrakcji parku: trasa duża, trasa mała i zjazd orczykowy, paintball. A w tym roku także nowość - strzelnica (z łuku i na kule gazowe). 

Park Linowy "Leśna Frajda" jest miejscem, gdzie dzieci nie tylko świetnie bawią, ale również wiele się uczą. Bliski kontakt z naturą i świeże powietrze to idealna odskocznia od zgiełku miast i bezcenna korzyść dla zdrowia. Po przeszkoleniu z zasad bezpieczeństwa, pod czujnym okiem instruktora, uczestnicy rusząją na trasy zawieszone między drzewami na różnych wysokościach. Ciekawe przeszkody i zjazdy oraz odrobina wysiłku fizycznego i adrenaliny przyniosą wiele frajdy. Przy okazji nauczą odpowiedzialności, wpoją samodyscyplinę oraz wymuszą koncentrację na konkretnym zadaniu.

"Leśna Frajda" to również doskonałe miejsce na organizację urodzin pod opieką animatorów i ze wszystkimi atrakcjami parku (w tym także ognisko). Istnieje także możliwość wynajęcia obiektu indywidualnie na imprezy okolicznościowe, rodzinne, integracyjne, klasowe. 

Park czynny jest codziennie: 

- W dni powszednie w godz. od 15:00 do 19:00 

- W weekendy i święta w godz. od 11.00 do 19.00

- Dla grup zorganizowanych - godziny odwiedzin do ustalenia. 

Więcej o ofercie: https://tubawyszkowa.pl/katalog-firm/firma/775-park-linowy-w-deskurowie-lesna-frajda

Kontakt: tel. 604 643 753

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


park linowy leśna frajdaDeskurówpark linowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Jak wybierała gmina Wyszków?
cd.: biało-czerwone flagi. "(...) gdyby nas lepiej i piękniej kuszono" ...
Ja ciąg dalszy
Jak wybierała gmina Wyszków?
Do Owszem: Małgorzata Trzaskowska ma klasę nie dzięki strojom ale dzięki temu, co ma do powiedzenia. To kobieta, która ma swoje własne poglądy, nie wstydzi się o nich mówić, chce działać i się angażować. Tymczasem Dudowa jest przestylizowana na starszą i jeszcze sztywniejszą niż jest w rzeczywistości, nie ma swojego zdania w żadnej kwestii, jest pusta jak wydmuszka. Wieszak na ubranie i podkładka na fryzurę niczym hełm. Powinna była wykorzystać te pięć lat na zrobienie czegoś pozytywnego na rzecz kobiet i dzieci, na obronę ich praw, w ogóle powinna się wypowiadać i brać w obronę wszelkich skrzywdzonych, choćby ofiary pedofilów, pobitych obcokrajowców, niepełnosprawnych i ich rodziców itp. Powinna wpływać na światopogląd, poszerzać horyzonty. Nie wykorzystała swojej szansy. M. Trzaskowska nie stałaby obok męża jak puste pudło. Ona niesie wiele treści. A polskich flag Duda aż za bardzo nadużywa. Zawsze wygląda jak gość weselny: czerwony na twarzy i w białej koszuli, a wkoło łopocą bia
Ja
Będzie nowy skatepark! Hurrra?
A kto tu mówi o stadionie narodowym? Wystarczy dobry projekt na zastąpienie tego co jest nowoczesnym obiektem przystającym do potrzeb i możliwości 30-tysięcznego miasta. Uważasz że nasza gmina nie ma pieniędzy? Ten artykuł dobitnie pokazuje, że ma ich nadto problem w tym że nie potrafi racjonalnie wydać. Zamiast płacić 50 tysi za koncepcję basenu rozporowego mogła ogłosić jak inne miasta konkurs i za max 30 tyś miała by projekt że ho ho Nie powstydził bys się
Do Obywatel
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

16
Czwartek
Lipiec 2020
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
2930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
12
imieniny:
Eustachego, Mariki, Mirelli

REKLAMA

pl.jooble.org PRACA