REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Urzędnicy nadal poszukiwani

Miasto

Jest praca w wyszkowskiej administracji samorządowej. Urząd Miejski chce zatrudnić osobę na stanowisko podinspektora ds. promocji. Powiat nadal poszukuje kierownika referatu ds. pozyskiwania środków zewnętrznych i zamówień publicznych. Do tej pory nie zgłosił się żaden kandydat.

REKLAMA

Oferty w konkursie na stanowisko podinspektora ds. promocji można składać w Urzędzie Miejskim do 28 marca. Od kandydatów oczekuje się wykształcenia co najmniej wyższego (?), co najmniej jednego roku stażu pracy, znajomości obsługi programów graficznych, prawa jazdy kat. B, znajomości regulacji prawnych dotyczących samorządu, a dodatkowo doświadczenia w organizacji imprez, znajomości tematyki PR i rynku mediów, znajomości podstaw budowania stron internetowych, języka angielskiego w stopniu komunikatywnym. Mile widziane kursy z zakresu fotografii. Do głównych zadać podinspektora będzie należało m.in. tworzenie pozytywnego wizerunku gminy, współpraca z placówkami dymplomatycznymi w kraju i zagranicą w zakresie promocji gospodarczej i kulturalnej gminy, prowadzenie strony internetowej i FB gminy, przygotowywanie projektów graficznych, organizacja imprez, relacjonowanie wydarzeń. 

Zatrudnienie można znaleźć także w Starostwie Powiatowym. Do ogłoszonego niedawno naboru na stanowisko kierownika referatu ds. pozyskiwania środków zewnętrznych i zamówień publicznych nie zgłosił się żaden kandydat. Konkurs unieważniono, ale na stanowisku pozostaje wakat. Większym zainteresowaniem cieszył się nabór na stanowisko naczelnika wydziału organizacyjnego - zgłosiło się siedem osób, cztery spełniają wymogi formalne. Przed nimi test kwalifikacyjny i ewentualnie rozmowa ze starostą.  

Z kolei na nabór na stanowisko audytora wewnętrznego w Starostwie Powiatowym odpowiedziała jedna osoba, czeka ją rozmowa kwalifikacyjna ze starostą.

W najbliższych dniach zostanie także ogłoszony nabór na naczelnika wydziału promocji i rozwoju powiatu. 

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


urząd miejski w Wyszkowiestarostwo powiatowe w WyszkowieWyszkówurzędniknabórpraca

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

17
Wtorek
Wrzesień 2019
Wrzesień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
262728293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
123456
imieniny:
Franciszka, Lamberty, Narcyza

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org