REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Bal z gwiazdami

Rozrywka

Seniorzy z gminy Wyszków podczas tegorocznego karnawału mieli możliwość wzięcia udziału w XIII Balu Seniorów, który odbył się 16 lutego w "Gościńcu pod Jesionem". W zabawie wzięło udział prawie 200 osób

Galeria zdjęć


REKLAMA

Imprezę otworzyła i poprowadziła kierownik Domu Dziennego Pobytu "Senior" Dorota Wojtkowska. Głos zabrała również dyrektor Ośrodka Pomocy Społecznej w Wyszkowie, Agnieszka Mróz. Jak co roku uczestnicy mieli zapewniony szereg atrakcji, m.in. można było poczuć się jak gwiazda, przechodząc po czerwonym dywanie i robiąc sobie zdjęcie na ściance, przy której pozowała Myszka Mickey. Gości zabawiał "DJ na wesele", który zapewniał różnorodną muzykę, dzięki temu można było tańczyć zarówno przy starszych jak i nowszych hitach. Nie obyło się również bez biesiady przy stołach. Podczas balu można było zakupić losy 
w zabawie fantowej zorganizowanej przez Stowarzyszenie "Promenada". Uczestnicy balu z zaciekawieniem oczekiwali na gwiazdę wieczoru, którą w tym roku była Laura Łącz. Artystka zaśpiewała kilka pięknych piosenek m.in. "Rebeka", "Galopka".

Podczas balu można było zakupić wiersze dla dzieci z dedykacją autorki. Tradycją balu jest wybór króla i królowej. W tym roku największą popularnością cieszyli się Halina Kowalczyk i Włodzimierz Kalinowski, którzy po wyborze zaprezentowali się we wspólnym tańcu. Na balu uhonorowani zostali również autorzy najlepszego przebrania za gwiazdę, tym razem były to: dwie Wioletty Willas - Teresa Tomaszuk i Maria Hajdacka, Pola Negri - Ewa Andruchewicz oraz Al Capone - Kazimierz Andruchewicz.

Organizatorzy XIII Balu Seniora w Wyszkowie serdecznie dziękują prywatnym przedsiębiorcom oraz organizacjom za pomoc w przygotowaniu balu. W tym roku wydarzenie wsparli: Gościniec pod Jesionem, Palbor Service Tomasz Borek, WCMB Tomasz Biernacki, Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP w Wyszkowie, Warsztaty Terapii Zajęciowej w Wyszkowie.

Organizatorzy

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


Wyszkówbal seniorabal

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Wtorek
Marzec 2019
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
25262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Dory, Olgi, Teodora

REKLAMA

Pracuj.pl