REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

"Rodzicielstwo z pozytywną dyscypliną". Warsztaty w Akademii Mamy i Taty "Pozytywka"

Nauka

Akademia Mamy i Taty "Pozytywka" zaprasza rodziców i przyszłych rodziców na warsztaty poświęcone pozytywnej dyscyplinie, która jest klasyczną metodą wychowawczą rozwijaną od 30 lat.

REKLAMA

Korzenie tej metody sięgają psychologii indywidualnej austriackiego psychoterapeuty Alfreda Adlera, który jako jeden z pierwszych zainteresował się jednostką w szerszym kontekście społecznym i uważał, że wszyscy ludzie mają jedno podstawowe pragnienie: chcą czuć, że przynależą i że są ważni.

Pomaga rodzicom:

- zrozumieć swoje dzieci

- wspierać ich naturalny potencjał

- wychowywać je na mądrych, pewnych siebie, odpowiedzialnych i wrażliwych dorosłych

- SKUTECZNIE radzić sobie z codziennymi trudnościami, takimi jak ubieranie się, wychodzenie z domu, sprzątanie, mycie zębów i tym podobne.

Pozytywna dyscyplina dostarcza rodzicom gotowych narzędzi i technik do pracy nad sobą i do pracy z dzieckiem. POZYTYWNA DYSCYPLINA została stworzona, aby kształcić młodych ludzi do bycia odpowiedzialnymi, pełnymi szacunku i zaradności członkami społeczeństwa (źródło: www.pozytywnadyscyplina.pl).

Warsztaty poprowadzi Marcin Czerwiński - edukator Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców, trener biznesu od ponad 15 lat, coach. Współprowadzi firmę szkoleniową i prowadzi szkolenia zamkniętych z umiejętności miękkich i osobistych dla pracowników różnych branż i organizacji. Obszarem jego szczególnego zainteresowania jest komunikacja międzyludzka. Prywatnie mąż Senso Mamy i Senso Córki, zwany też Klawym Tatą.

Więcej o trenerze znajdziecie tutaj:

--> https://www.klawytata.pl/o-mnie/

--> https://pozytywnadyscyplina.pl/edukatorzy/

Zapraszamy do Akademii Mamy i Taty "Pozytywka". Koszt warsztatów: 50 zł/ os. lub 70 zł/ parę (Mama i Tata). Zapisy tel. 504 907 116.

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

26
Wtorek
Marzec 2019
Marzec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
25262728
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Dory, Olgi, Teodora

REKLAMA

Pracuj.pl