REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Jest nowa kierownik GOPS w Zabrodziu

Powiat

Nina Kacprzuk wygrała konkurs na stanowisko kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Zabrodziu.

REKLAMA

Dotychczasowa kierownik Ośrodka, Irena Dziarska, przeszła na emeryturę. Gmina ogłosiła konkurs. Wpłynęły trzy oferty. Dwie osoby spełniły wymogi formalne, odbyły się z nimi rozmowy kwalifikacyjne. Najwyższą ocenę komisji konkursowej i rekomendację do powołania na stanowisko otrzymała mieszkanka Tłuszcza Nina Kacprzuk. Jak zapewnia wójt gminy, "posiada ona niezbędne kwalifikacje i doświadczenie zawodowe, gwarantujące prawidłowe wykonanie powierzonych obowiązków. Wykazała się bardzo dobrą zanjomością zadań z zakresu pomocy społecznej, jest osobą kompetentną, komunikatywną, zmotywowaną do pracy, posiadającą predyspozycje i umiejętności gwarantujące rzetelne wykonanie powierzonych obowiązków".

To z pewnością nie koniec zmian kadrowych i organizacyjnych w Urzędzie Gminy w Zabrodziu. Jak zapowiedział na ostatniej sesji wójt Krzysztof Jezierski, konieczna jest reorganizacja urzędu.

- Wracają dwie osoby z urlopów macierzyńskich... Biuro obsługi mieszkańca i kancelaria zostanie przeniesiona na dół budynku, także wydział zajmujący się sprawami podatkowymi, aby mieszkańcy – zwłaszcza starsi - nie musieli wchodzić po schodach, aby załatwić sprawy - zapowiedział wójt.

 

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


ZabrodzieGOPS ZabrodzieNina Kacprzuk

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org