REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

WKS Rząśnik będzie współpracował z Bugiem Wyszków

Sport

WKS Rząśnik i Bug Wyszków nawiązują współpracę. Drużyny będą wymieniały się doświadczeniami, współpracowały w zakresie rozwoju młodzieży oraz rozwoju obydwu klubów.

REKLAMA

Dwaj przedstawiciele WKS Rząśnik - Marek Kucharczyk oraz Łukasz Abramczyk - spotkali się z prezesem Bugu Wyszków Marcinem Chodkowskim, aby omówić szczegóły współpracy. WKS na co dzień występuje w A-klasie. Po rundzie jesiennej rząśnicznanie zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli. Bug gra w lidze okręgowej. Spotkanie zainicjowali przedstawiciele WKS-u.

- Spotkanie wyszło z naszej inicjatywy, chcemy współpracować z Bugiem. Mamy nadzieję, że wszystko uda się dopiąć - mówi Łukasz Abramczyk z WKS Rząśnik.

Pytany o szczegóły współpracy nie do końca może jeszcze wszystkie zdradzić:

- Na teraz mogę powiedzieć że co zdolniejsza młodzież miałaby przechodzić do Bugu, a do nas zawodnicy, którzy się "nie łapią" w seniorach, gdyż Bug nie ma drugiego zespołu - mówi Abramczyk.

W oficjalnym komunikacie przygotowanym przez wyszkowski klub możemy przeczytać: "Tematem rozmów było zacieśnienie współpracy między Klubami, mającej objąć wymianę doświadczeń w zakresie organizacyjno-administracyjnym, czy w zakresie rozwoju zawodników poszczególnych Klubów. CDN!!!". Na pewno współpraca klubów może przynieść korzyściu obydwu stronom. Do Bugu będzie trafiać zdlona młodzież z Rząśnika, WKS będzie szansą dla niektórych na zainstnienienie i rozwój w "dorosłej" piłce. WKS przygotowuje się do rundy wiosennej, dużym wzmocnieniem będzie powrót do zespołu Mateusza Nowickiego, który ostatnie pół roku spędził na służbie przygotowawczej do wojska. Kolejne transfery klub z Rząśnika powinien ogłosić w najbliższych tygodniach.

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


WKS RząśnikBUG Wyszkówpiłka nożna

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

OSTATNIE KOMENTARZE

Duże zainteresowanie projektowaniem kładki na Bugu
A kto z idiotami będzie współpracował :) ? Można było podtrzymać tradycję i konserwować Flisaka ale nie lepiej niech wszystko gnije na polu gdzieś w krzakach. Było tyle wspomnień i radochy dla wszystkich
Tomasz
Sprawy w urzędzie znów bezpośrednio
Chętnie bym przeczyta również, które szkoły i przedszkoka pracują, jak wygląda nauka, ile dzieci zgłosiło się do szkół.
Ania

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

27
Środa
Maj 2020
Maj
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
27282930
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
imieniny:
Amandy, Jana, Juliana

REKLAMA

pl.jooble.org