REKLAMA
AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

WKS Rząśnik będzie współpracował z Bugiem Wyszków

Sport

WKS Rząśnik i Bug Wyszków nawiązują współpracę. Drużyny będą wymieniały się doświadczeniami, współpracowały w zakresie rozwoju młodzieży oraz rozwoju obydwu klubów.

REKLAMA

Dwaj przedstawiciele WKS Rząśnik - Marek Kucharczyk oraz Łukasz Abramczyk - spotkali się z prezesem Bugu Wyszków Marcinem Chodkowskim, aby omówić szczegóły współpracy. WKS na co dzień występuje w A-klasie. Po rundzie jesiennej rząśnicznanie zajmują 12. miejsce w ligowej tabeli. Bug gra w lidze okręgowej. Spotkanie zainicjowali przedstawiciele WKS-u.

- Spotkanie wyszło z naszej inicjatywy, chcemy współpracować z Bugiem. Mamy nadzieję, że wszystko uda się dopiąć - mówi Łukasz Abramczyk z WKS Rząśnik.

Pytany o szczegóły współpracy nie do końca może jeszcze wszystkie zdradzić:

- Na teraz mogę powiedzieć że co zdolniejsza młodzież miałaby przechodzić do Bugu, a do nas zawodnicy, którzy się "nie łapią" w seniorach, gdyż Bug nie ma drugiego zespołu - mówi Abramczyk.

W oficjalnym komunikacie przygotowanym przez wyszkowski klub możemy przeczytać: "Tematem rozmów było zacieśnienie współpracy między Klubami, mającej objąć wymianę doświadczeń w zakresie organizacyjno-administracyjnym, czy w zakresie rozwoju zawodników poszczególnych Klubów. CDN!!!". Na pewno współpraca klubów może przynieść korzyściu obydwu stronom. Do Bugu będzie trafiać zdlona młodzież z Rząśnika, WKS będzie szansą dla niektórych na zainstnienienie i rozwój w "dorosłej" piłce. WKS przygotowuje się do rundy wiosennej, dużym wzmocnieniem będzie powrót do zespołu Mateusza Nowickiego, który ostatnie pół roku spędził na służbie przygotowawczej do wojska. Kolejne transfery klub z Rząśnika powinien ogłosić w najbliższych tygodniach.

REKLAMA
Marcin Pieniążek

Udostępnij:


WKS RząśnikBUG Wyszkówpiłka nożna

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

Głosowanie

Zobacz wyniki
REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

21
Niedziela
Kwiecień 2019
Kwiecień
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
12345
imieniny:
Jarosława, Konrada, Selmy

REKLAMA

Pracuj.pl