REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

W poniedziałek rusza rekrutacja do wyszkowskich przedszkoli

Nauka

4 marca rozpocznie się rekrutacja do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych na terenie gminy Wyszków. Podobnie jak w latach ubiegłych odbędzie się poprzez system elektroniczny, dostępny na stronie www.wyszkow.przedszkola.vnabor.pl

REKLAMA

Rejestracja kandydatów trwać będzie w dniach 4-15 marca. 26 marca nastąpi publikacja wyników a do 2 kwietnia rodzice będą mieli czas na potwierdzanie woli zapisania dziecka do przedszkola. Rekrutacja uzupełniająca odbędzie się w terminie 6 czerwca - 31 sierpnia. Rodzice będą mieli możliwość zgłosić kandydaturę dziecka do publicznych przedszkoli: Przedszkole nr 1, Przedszkole nr 2, Przedszkole Integracyjne nr 4, Przedszkole nr 7, Przedszkole nr 9 oraz oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 3 w Rybienku Leśnym, Szkoła Podstawowa nr 4 w Wyszkowie, Szkoła Podstawowa nr 5 w Wyszkowie. Oddziały przedszkolne w szkołach zlokalizowanych na terenach wiejskich nie biorą udziału w rekrutacji elektronicznej. Kandydaturę dziecka, w takim przypadku, należy zgłosić w formie papierowej, bezpośrednio w szkole (druki dostępne w sekretariatach szkół).

W rekrutacji elektronicznej znajdą się też przedszkola niepubliczne: „Przyjaciele Kubusia” i Przedszkole Nasze Bambino nr 2 działające na zasadach takich samych jak publiczne (z dotacją gminy). Zgłoszenie kandydatury dziecka będzie możliwe także do niektórych przedszkoli niepublicznych funkcjonujących na terenie gminy Wyszków.

W załączniku poniżej znajduje się regulamin rekrutacji.

Źródło: Gmina Wyszków

ZałącznikiREKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


rekrutacjaprzedszkolegmina Wyszków

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Sobota
Lipiec 2019
Lipiec
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1234
imieniny:
Fryderyka, Małgorzaty, Seweryny

REKLAMA

Pracuj.pl pl.jooble.org