REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

A teraz niech żyje bal! Studniówka Zespołu Szkół nr 1 w Wyszkowie

Rozrywka

Uczniowie siedmiu klas maturalnych II Liceum Ogólnokształcącego oraz I Technikum w Zespole Szkół nr 1 w Wyszkowie sobotni wieczór 26 stycznia spędzili na pierwszym w życiu balu. W towarzystwie przyjaciół, kolegów z klas, rodziców, nauczycieli symbolicznie przekroczyli drzwi dorosłości. Prawdziwą przepustką będzie dla nich wynik egzaminu maturalnego, który odbędzie się za około sto dni.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Elegancko udekorowana hala sportowa gościła tego wieczoru blisko czterystu młodych ludzi, dla których był to czas wzruszeń i radości. Zanim ruszyli na parkiet, aby szaleństwom studniówkowej nocy stało się zadość, dopełnili innej studniówkowej tradycji.

- W szkole uczono nas szanować tradycje i obyczaje. By więc tradycji stało się zadość, nasz bal pragniemy rozpocząć dostojnym staropolskim polonezem - rozpoczęła bal młodzież, a do tańca poprowadził ją dyrektor ZS nr 1 Marian Popławski, wicedyrektorzy Izabela Balińska i Elżbieta Mańko oraz wychowawcy. 

Tegoroczni wychowawcy klas maturalnych to: Magdalen Olton, Anna Sawiak, Maria Czestkowska, Agnieszka Motyka, Jacek Pyt, Justyna Sobczak, Marzena Strzemieczna. Odebrali oni od młodzieży kwiaty i podziękowania. Wyjątkowym prezentem był występ wokalisty Ernesta Bereskiego. 

- Bal studniówkowy to krok w dorosłe życie. Od tej pory będziecie rzeźbić swój własny los. To od was najbardziej zależy, jaki będzie miał kształt. Życzę, by nigdy nie zabrakło wam mozliwości i wiary we własne możliwości. Pamiętajcie, że jesteście uczniami Skłodowskiej. Przecież macie taki potencjał, takie możliwości.... Wasi nauczyciele zrobili wszystko, by przygotować was do egzmianu dojrzałości. Reszta zależy od was - mówił dyrektor Marian Popławski. 

- W ten wieczór możecie poczuć, że wkraczacie w dorosłość i nie chodzi tutaj o wygląd. To poczucie, że dojrzewacie do podjęcia ważnych decyzji, do konfronracji ze światem. Ja nie mówię, że będzie łatwo, ale nie ma rzeczy niemożliwych. Walczcie o swoje marzenia - zwrócił się do młodzieży wicestarosta Leszek Marszał. 

- Przed wami ciężki i trudny czas. Życzę wam pozytywnych wyników na maturze i odnalezienia swojej życiowej drogi. Nie bójcie się marzyć. W życiu czlowieka jest czas na naukę, pracę ale i zabawę. Najpiękniejszych chwil w życiu nie da się zaplanować. One przyjdą same. Niech dzisiejszy wieczór będzie dla was wszystkich jedną z takich chwil - życzyła Danuta Rogalska, przewodnicząca Rady Rodziców. 

W imieniu wychowawców kilka zdań do młodzieży skierowali Agnieszka Motyka i Jacek Pyt. Ks. dziekan Zdzisław Golan za papieżem życzył młodzieży, aby w życiu budowała mosty a nie stawiała mury. Bal oficjalnie otworzyła przewodnicząca komitetu studniówkowego Ewa Przybysz. Grupa taneczna przygotowana pod kierunkiem Marzeny Strzemiecznej przygotowała niespodziankę. Uczniowie klas III LOP, III LOS, IV TH, IV TGA, IV TGB zatańczyła pięknego walca. 

Zapraszamy wkrótce na nasz reportaż ze studniówki.

REKLAMA

Elwira Czechowska

Udostępnij:


studniówkastudniówka 2019ZS nr 1 w WyszkowieWyszkówbal studniówkowy

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Środa
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Anety, Lehca, Leona

REKLAMA

Pracuj.pl