REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Kochana babciu, kochany dziadku...

Nauka

Pięćdziesięcioro dziewięcioro 4-, 5- i 6-latków z trzech grup przedszkolnych - Stokrotki, Biedronki i Krasnale Przedszkola nr 1 w Wyszkowie 21 stycznia zaprezentowało występy artystyczne z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Galeria zdjęć


REKLAMA

"Jaki dzisiaj dzień wesoły - najprawdziwsze święto! 

Widzę babcię tak szczęśliwą - pięknie uśmiechniętą.

Dziadek taki elegancki pięknie ogolony.

To dla babci - mojej babci czyli swojej żony!

Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.

A w przedszkolu przedszkolaki, składają życzenia.

Wszystkim babciom, wszystkim dziadkom - zdrowia, pomyślności uśmiechów na co dzień 

 i dużo radości - wyrecytowały przedszkolaki z grupy "Stokrotki"

Zgromadzonych gości powitała Anna Łysikowska wychowawca grupy "Stokrotki".

- 21 - 22 stycznia w naszym przedszkolu na stałe wpisał się w naszym przedszkolu jako Dzień Babci i Dziadka, W tym szczególnym dniu spieszą się babcie i dziadkowie do swoich wnuków, ale tym razem, aby wygodnie usiąść i wysłuchać przygotowanych wierszy, piosenek, życzeń, popatrzeć jak tańczą i wspólnie pobawić się i pośpiewać z wnukami - mówiła.

Dziadkowie mogli wysłuchać wspaniałych występów zaprezentowanych przez najmłodszych. Przedszkolaki z wielkim przejęciem i zaangażowaniem śpiewały piosenki przygotowane specjalnie na tę okazje, zaprezentowały utwory pt. "Kolega dziadek", "Babciu droga babciu", "Babcia zawsze ma czas", wyrecytowały także wierszyki oraz zatańczyły wspaniałą choreografię disco oraz układ taneczny do utworu "Despacito" pod kierunkiem Jolanty Wiśniewskiej. Babcie oraz dziadkowie nie kryli wzruszenia, podziwiając występy swoich wnucząt. Przedszkolaki złożyły również wiele życzeń dla dziadków oraz wręczyły laurki i drobne upominki. Przygotowany był także poczęstunek. Na koniec wszyscy zatańczyli wspólny radosny taniec.

Grupę 6 - latków "Stokrotki" przygotowywały - Anna Łysikowska i Kalina Osik, grupę 5 - latków "Biedronki" - Urszula Brejnak oraz grupę 4 - latków "Krasnele" - Hanna Żdżarska i Martyna Garbarczyk. 

Uroczystości odbywają się aż przez trzy dni 21 - 23 stycznia. W pierwszej kolejności program artystyczny dla dziadków przygotowały grupy "Biedronki" 5-latki, "Stokrotki" - 6-latki i "Krasnale"  4-latki, kolejnymi grupami będą "Żabki" - 3-latki, "Motylki" - 3-latki, "Jagódki" - 6-latki, "Smerfy" - 4-latki, "Rybki" - 6-latki ostatnimi grupą będą "Misie" - 5-latki.
 

REKLAMA

Monika Grzelecka

Udostępnij:


WyszkówPrzedszkole nr 1 w WyszkowieDzień babci i Dzień dziadkaprzedszkolaki

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

20
Środa
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Anety, Lehca, Leona

REKLAMA

Pracuj.pl