REKLAMA

AKTUALNOŚCIMiastoPowiatSportRozrywkaNaukaTurystykaNa SygnaleKącik PrasowyKulturaPrzetargi i komunikatyWybory

Hip-hopowy zawrót głowy! Studio Tańca SWAG ruszyło w Wyszkowie

Rozrywka

Tanecznym Dniem Otwartym działalność w Wyszkowie zainaugurowało Studio Tańca Swag Wyszków Olgi Nitkowskiej-Brejnak. Na pierwsze pokazowe zajęcia przyszło kilkudziesięciu małych i nieco starszych tancerzy, którzy chcą rozpocząć przygodę z hip-hopem.

Galeria zdjęć


REKLAMA

Studio Tańca SWAG Olgi Nitkowskiej-Brejnak od 11 lat skupia dzieci i młodzież na zajęciach tanecznych m.in. w Pułtusku, Makowie Mazowieckim i Nasielsku. Ekipy pochwalić się mogą niezliczoną liczbą zdobytych nagród na turniejach o randze ogólnopolskiej, jak również udziałem w takich programach jak ''Got to dance - Tylko taniec'' telewizji Polsat (finał programu), ''Mam Talent'' w TVN (półfinał programu), ''Jaka to melodia'', "Sylwester z TVP2'' i w wielu innych! Tym razem Studio Tańca SWAG dotarło do Wyszkowa! Zajęcia skierowane są do wszystkich chętnych dzieci od trzeciego roku życia, bez zbędnych castingów i przesłuchań!

- Tutaj zatańczyć może każdy, a każda stworzona wspólnie grupa, będzie grupą estradową. Czekają was pokazy, występy, turnieje, a także warsztaty taneczne i wiele, wiele atrakcji, co zaobserwować możecie na facebooko'wym fanpage'u Studia Tańca SWAG - mówiła podczas dnia otwartego założycielka szkoły, Olga Nitkowska-Brejnak.

Młodych wyszkowian nie trzeba było zbytnio zachęcać do udziału w zajęciach. W dniu otwartym zjawiło się na nich kilkadziesiąt osób, z których większość już w najbliższy czwartek rozpocznie regularne próby w swoich grupach wiekowych. W marcu przed tancerzami pierwszy pokaz dla publiczności, a zatem trzeba się zabierać do pracy! Jak zapowiedziała Olga Nitkowska-Brejnak na zajęciach będzie dużo zabawy, ale także nauki - tancerze muszą mieć kondycję, muszą być rozciągnięci i silni. 

- Moi tancerze zdobywają liczne pierwsze miejsca na wielu turniejach. Jeśli będziecie solidnie pracować, wy także będziecie wygrywać - zapowiedziała.

Treningi w hali WOSiR prowadzić będzie Olga Nitkowska-Brejnak, założycielka Studia, pedagog, choreograf i instruktor tańca z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi i młodzieżą. Choreografię jej autorstwa zobaczyć można było w wyżej wymienionych programach telewizyjnych, jak również m.in. podczas Plebiscytu Viva Najpiękniejsi w Telewizji Polskiej, a także na największych festiwalach muzycznych na terenie całego kraju. Przez kilka lat Olga pracowała jako choreograf Festiwalu Teatrów Amatorskich Atena, jej autorski spektakl "Przebudzenie'' zobaczyć można było również w łódzkiej Wytwórni. Jest wieloletnim Instruktorem w przedszkolach, choreografem różnego rodzaju projektów w szkołach państwowych i prywatnych. Organizatorka wielu imprez i gali tanecznych o charakterze charytatwnym. Na swoim koncie ma ogromną ilość udanych współpracy, a tańczyła u boku takich gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej jak m.in.: Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki, Oceana, Doda, Justyna Steczkowska, Vox, Ich Troje, Nowator, Shaun Baker, Dj Antonio, Norbi, Filatov&Karas, Bel Mondo, C-bool, Papa D, Kate Ryan, Małgorzata Ostrowska, Marysia Sadowska, Marika, Kamil Bednarek, Kombi, Rafał Brzozowski i wielu innych. Na swoim koncie posiada ponad 70 nagranych klipów muzyki disco polo, a także niezliczoną ilość wytańczonych współpracy z takimi zespołami jak m.in.: Akcent, Piękni i Młodzi, After Party, Defis, Milano, Mig, Łobuzy. Pod jej ''skrzydłami'' wyrosło wielu wspaniałych, uzdolnionych tancerzy, a także trenerów.

Zaglądajcie na FB po bieżące informacje o Studio Tańca SWAG Olgi Nitkowskiej-Brejnak

REKLAMA

Admin Admin

Udostępnij:


taniecWyszkówStudio Tańca SWAGhip-hop

Komentarze

Brak komentarzy...

Zostaw komentarz


POLECANE FIRMY

REKLAMA

AKTUALNOŚCI

REKLAMA

KALENDARZ WYDARZEŃ

24
Niedziela
Luty 2019
Luty
Po Wt Śr Cz Pt So Nd
28293031
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
123
imieniny:
Boguty, Bogusza, Macieja

REKLAMA

Pracuj.pl